سازمان ها

اولین نشست کمیته مشترک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صمت برگزار شد

به دنبال امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دفتر تکفا وزارت صمت، کمیته مشترکی متشکل از نمایندگان دو طرف به منظور برنامه‌ریزی و انجام فعالیت‌های موضوع این تفاهم‌نامه تشکیل شده است.

به گزارش سیارنیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، 21 دی‌ماه، اولین نشست کمیته مشترک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صمت (تکفا)، برگزار شد.

پیروی امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دفتر تکفا وزارت صمت در تاریخ 1399/10/03، کمیته مشترکی متشکل از نمایندگان دو طرف به منظور برنامه‌ریزی و انجام فعالیت‌های موضوع این تفاهم‌نامه تشکیل شده است.

در این جلسه مجید اورعی (نایب‏‌رئیس کمیسیون نرم‏‌افزارهای پیشرفته سازمانی)، مظاهر مرجانی (رئیس کمیسیون نرم افزارهای پخش، فروشگاهی و اصناف) و حسین زارعان (رئیس کمیسیون صادرات نرم‏‌افزار و خدمات) به نمایندگی از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‏‌ای استان تهران و همچنین هادی یارجی (معاون دفتر توسعه کاربرد فناوری اطلاعات)، و مریم خیری (رئیس گروه نرم‌افزار دفتر توسعه کاربرد فناوری اطلاعات)، از سمت وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند.

در این نشست که فرزاد اسماعیل‏‌زاده رئیس دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات و علی آذرکار دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران هم حضور داشتند، رویکردهای تفاهم‌نامه همکاری و تشکیل کارگروه‏‌های تخصصی بررسی شد.

اسماعیل‌زاده با اشاره به ضرورت به‌روزرسانی و تدوین آیین‌نامه صادرات نرم‌افزار، پیشنهاد کرد که این موضوع در اولویت فعالیت‌های کمیته مشترک قرار گیرد. در ادامه تشکیل کارگروه ویژه آیین‌نامه صادرات نرم‌افزار و همچنین کارویژه ظرفیت‌سازی در دستور کار جلسه آینده کمیته که در محل سازمان نظام صنفی رایانه‌‏ای استان تهران برگزار خواهد شد، قرار گرفت.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن