به‌اشتراک‌گذاشتن مستقیم در فیس‌بوک اکنون امکان‌پذیر است

از امروز می‌توانید اسکن‌های سه‌بعدی‌تان را مستقیماً از «سه‌بعدی‌ساز» به گاهنمای (timeline) فیس‌بوک خودتان بفرستید و اولین نفر در بین دوستانتان باشید که در شبکه‌های اجتماعی عکس سه‌بعدی دارد.

این به‌روزرسانی جدید بدین معناست که کاربران سه‌بعدی‌ساز می‌توانند از طریق قالب پست‌های سه‌بعدی تعاملی فیس‌بوک، اسکن‌های سه‌بعدی‌شان را به‌طور مستقیم با دوستانشان در این شبکهٔ اجتماعی به اشتراک بگذارند. بنابراین هر کسی که پست را در فید خبری‌اش (News Feed) می‌بیند، می تواند آن را بچرخاند، حرکت دهد و بزرگ یا کوچک کند. این کار  دری به دنیای جدیدی از امکانات را برای به اشتراک‌گذاشتن به‌صورت سه‌بعدی می‌گشاید.

هنوز از سه‌بعدی‌ساز استفاده نکرده‌اید؟ با برنامهٔ مختص Xperia، می‌توانید جهان پیرامونتان را به‌صورت سه‌بعدی، درست از روی تلفن هوشمندتان ثبت کنید و افراد و اشیاء را به آواتارهای سه‌بعدی با وضوح بالا تبدیل کنید.

سه‌بعدی‌سازی دیگر منحصر به متخصصین نیست. سه‌بعدی‌سازِ Sony به‌منظور در دسترس قرار دادن این قابلیت برای همگان ساخته شده و اسکن سه‌بعدی را تنها در چند ثانیه انجام می‌دهد و امکان به‌اشتراک‌گذاشتن فوری آن را فراهم می‌آورد. برای کاربران کنونی XZ1،‏ XZ1 Compact و XZ Premium که سه‌بعدی‌ساز دارند، این برنامه از طریق Google Play به‌روز خواهد شد.

دربارهٔ تازه‌ترین به‌روزرسانی‌های فیس‌بوک در زمینهٔ پست‌های سه‌بعدی اینجا بیشتر بخوانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا