دورهمی صمیمانه صنف برای تقدیر از هیات مدیره چهارم

مراسم دورهمی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به منظور تقدیر و تشکر از فعالیت اعضای هیات مدیره چهارم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، مریم خاوازی، عضو هیات مدیره و مدیر برگزاری مراسم دورهمی صنف برای تقدیر از اعضای هیات مدیره چهارم با اعلام این خبر گفت: هیات مدیره پنجم سازمان قصد دارد طی مراسمی صمیمی، از تلاش ها و فعالیت های تک تک اعضای هیات مدیره چهارم تقدیر و تشکر کند.

خاوازی با اشاره به تاریخ برگزاری این مراسم ادامه داد: این مراسم قرار است از ساعت 16الی 19 روز شنبه 14 بهمن ماه جاری برگزار شود که مکان برگزاری آن به زودی اعلام خواهد شد.

او ضمن دعوت از تمام اعضای سازمان برای حضور در این مراسم گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تمام اعضای صنف دعوت می کند در این دورهمی حضور یابند.

خاوازی درخصوص برنامه های برگزاری این مراسم صنفی گفت: هیات مدیره پنجم سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در این مراسم علاوه بر تقدیر از اعضای هیات مدیره چهارم و مسئولان کمیسیون ها، قصد دارد از فعالیت اعضای هیات رئیسه ادوار سازمان، اعضای شورای انتظامی بدوی و تجدیدنظر و همچنین همکاران دبیرخانه سازمان تقدیر کند.

به گفته عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم علاوه بر آحاد صنف همچون اعضای هیات مدیره های ادوار سازمان، از مقامات و چهره های دولتی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و اصحاب رسانه نیز برای حضور دعوت خواهد شد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا