ساختن آینده ای بهتر با فعالیت صنفی

مراسم گردهمایی صمیمانه صنف برای تقدیر از اعضای هیات مدیره دوره چهارم، شوراهای انتظامی بدوی و تجدید نظر و همکاران دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران عصر روز شنبه ۱۴ بهمن ماه جاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم که با حضور پرشور صنف همچون اعضای هیات مدیره های ادوار و کمیسیون های سازمان، نمایندگان بخش دولتی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نهاد ریاست جمهوری و خبرنگاران حوزه فاوا در سالن همایش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از فعالیت و تلاش های اعضای هیات مدیره چهارم ، اعضای شوراهای انتظامی بدوی و تجدیدنظر  و همچنین همکاران دبیرخانه سازمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

  • ساختن آینده ای بهتر با فعالیت صنفی

در این مراسم محمدباقر اثنی عشری رئیس پنجمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ضمن خوشامدگویی به حاضران مراسم و سپاسگزاری از سه سال فعالیت هیات مدیره چهارم سازمان گفت:همان طور که می دانیم فعالیت صنفی تلاشی است که از روی عشق و علاقه و با تحمل سختی ها و ناملایمتی های فراوان انجام می شود و هدفی جز تغییر و بهبود  و ساختن آینده ای بهتر ندارد.

اثنی عشری با تاکید بر استمرار همکاری هیات مدیره پنجم با هیات مدیره های ادوار برای پیشبرد اهداف این تشکل مردم نهاد، ادامه داد: هیات مدیره پنجم سازمان از تمام اعضای هیات مدیره چهارم و فعالان صنف دردوره گذشته، بابت زمان و انرژی که طی این مدت برای فعالیت صنفی در سازمان گذاشته اند، تشکر  و قدردانی می کند.

او  با اشاره به رویکرد کلی هیات مدیره پنجم در این دوره  گفت: در هر دوره  ازفعالیت سازمان، قطعا هم دستاوردها و هم کاستی هایی وجود  داشته و دوره پنجم نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود . ما در هیات مدیره پنجم سازمان قصد داریم برای پیشبرد امور، فعالیت های سازنده مدیران پیشین را ادامه دهیم و آجری بر آجرهای قبلی این بنا اضافه کنیم.
رئیس پنجمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به برنامه های مختلف هیات مدیره برای بازنگری جایگاه و اهداف سازمان و همچنین برگزاری فصلی گردهمایی های صنفی گفت: در گردهمایی آتی سازمان که در بهار ۹۷ برگزار می شود گزارشی از برنامه های سازمان را ارائه می کنیم. تلاش هیات مدیره بر این است که هر فصل حداقل یک گردهمایی صنفی به منظور شبکه سازی میان اعضای صنف و نیز اطلاع رسانی برگزار کند.

  • صنعت فاوا به انباشت خرد جمعی نیاز دارد

در این مراسم آزاده داننده رئیس سومین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به دلایل برگزاری این گردهمایی صمیمانه اشاره کرد و گفت: هیات مدیره پنجم سازمان در آستانه فعالیتش تصمیم گرفت با هدف تقدیر از اعضای هیات مدیره چهارم و به منظور افزایش همدلی و اتحاد صنفی این دورهمی را برگزار کند.
داننده با تاکید براینکه صنعت  فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه و پیشبرد نیازمند انباشت خرد جمعی است، ادامه داد: برای داشتن یک زندگی پویای صنفی در این حوزه که بسیار پرتحرک و متغیر است، درک مقوله همراهی و پشیتبانی صنفی بسیار حائز اهمیت  بوده و این همراهی جز با ارائه پیشنهادها و انتقادهای سازنده اعضای صنف در عین همدلی میسر نخواهد شد.

به گفته داننده، برگزاری این قبیل رویدادها ، نشان از زندگی صنفی،پویایی و استمرار آن دارد.

  • تلاش کردیم سازمان به جایگاه واقعی اش برسد

در بخش دیگری از این مراسم ناصرعلی سعادت رئیس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ضمن  تشریح خط کلی فعالیت های سازمان در سه سال گذشته تاکید کرد: قطعا ارتقاء جایگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای برای توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات اهمیت والایی دارد و هیات مدیره چهارم حداکثر تلاش خود  را از طرق مختلف در این  خصوص انجام داد تا سازمان را به جایگاه واقعی اش برساند.
سعادت  در سخنرانی خود از تلاش های همکاران دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و کشور برای پیشبرد اهداف  این تشکل مردم نهاد طی سه سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

  • تاکید بر اتحاد صنفی و دوری از هرگونه جدایی

در بخش دیگری از این مراسم امیرحسین سعیدی نائینی رئیس اولین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران با اشاره به لزوم حفظ اتحاد صنفی گفت: بزرگ ترین سرمایه سازمان نظام صنفی رایانه ای، اتحاد و انسجام صنف است و تنها وحدت  صنفی می تواند منجر شود منافع بخش خصوصی در راستای منافع ملی و اهداف کشور پیش رود.

سعیدی نائینی با تاکید بر حفظ اتحاد و همدلی صنفی و دوری از هرگونه کینه و جدایی گفت:از آحاد صنف می خواهم تحت هیچ شرایطی به یکدیگر تهمت نزنند و همگی  با تمسک به همدلی و اتحاد، برای دست یابی به اهداف صنف تلاش کنند.

او ضمن سپاسگزاری از فعالیت های اعضای هیات مدیره چهارم، برای فعالیت پنجمین دوره هیات مدیره سازمان آرزوی موفقیت کرد و ادامه داد: از صمیم قلب از تلاش های آقای سعادت و اعضای هیات مدیره چهارم تشکر می کنم. قطعا وجود اختلاف سلیقه ها، جزء جدایی ناپذیر فعالیت صنفی است و آنچه اهمیت دارد حفظ اتحاد و انسجام است.

 پرویز رحمتی رئیس دومین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در این مراسم از کوشش های هیات مدیره چهارم سازمان تقدیر کرد و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای مانند هر تشکل دیگری در هر دوره از فعالیتش  در کنار دستاوردهای مختلف، اختلافات و نواقصی نیز داشته است اما این موضوع هرگز مانع نشده تا قدم های مشخصی رو به جلو برداشته نشود.
رحمتی در رابطه با فعالیت هیات مدیره پنجم سازمان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم اعضای هیات مدیره پنجم سازمان هم بتوانند همچون دوره های گذشته برای تعالی سازمان دستاوردهای قابل توجهی ارائه کنند.

  • حراج هدیه تقدیر رئیس هیات مدیره چهارم برای کمک به هموطنان زلزله زده

در بخش تقدیر از تلاش ها و فعالیت رئیس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، ناصرعلی سعادت، ضمن تشکر از سازمان برای برگزاری این مراسم، هدیه تقدیر خود  را برای کمک به هموطنان زلزله زده و جذب کمک های صنف به حراج گذاشت که این موضوع با استقبال حضار روبه رو شد.
چهار تن از اعضای صنف شامل محمدعلی یوسفی زاده، حمید فروزنده، وحید تائب، حسام میرآرمندهی  در این اقدام خودجوش، هدیه تقدیر رئیس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان را به قیمت ۵۰ میلیون تومان به نفع هموطنان زلزله زده خریداری کردند و قرار شد این مبلغ برای کمک به این هموطنان  هزینه  شود.

 

  • تقدیر از فعالیت های هیات مدیره چهارم، شوراها و دبیرخانه

در بخش تقدیر و تشکر از اعضای هیات مدیره چهارم سازمان که با حضور روسای ادوار هیات مدیره انجام شد، از تلاش های ناصرعلی سعادت رئیس چهارمین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، باقر بحری نائب رئیس هیات مدیره، مجید صدری نائب رئیس هیات مدیره ، آزاد معروفی خزانه دار هیات مدیره، علیرضا پورنقشبند، حسین غروی رام، بهناز آریا، شاهین اکبریان طبری، علی توسلی، محمدرضا کریمی بدرآبادی، شهاب جوانمردی، سیدعلی آذرکار، علیرضا محمودیان، حجت اله مسعودی، فریبا مهدیون، حمید بابادینیا، مهرداد سیجانی، اصغر رضانژاد، حسن بیگی، پژمان زند نامدار، رضا سمیع زاده، بابک صالحی، آیدین عدالت، علی عباس نژاد و آرمین قادری، به عنوان اعضای چهارمین دوره هیات مدیره سازمان و عبدالرضا زندیه وکیل و جواد برادران حق به عنوان بازرسان سازمان با ارائه تمبر یادبود و تندیس سازمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در بخش تقدیر از اعضای شورای انتظامی بدوی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از تلاش های حمید فروزنده ( رئیس) حجت اله مسعودی (نایب رئیس) محمد یوسفیان و اصغر رضانژاد (اعضای شورا )و بهداد عباسی (عضو حقوقدان)  با ارائه تمبر یادبود و تندیس سازمان، تقدیر و تشکر شد.

در بخش تقدیر از اعضای شورای انتظامی تجدیدنظر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، از تلاش های حسین سرتیپی( رئیس)، مهرداد ذولفقاریان( نایب رئیس)، محمدرضا کریمی ، رضا حیدری و علی موسوی (اعضا) با ارائه تمبر یادبود و تندیس سازمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در بخش تقدیر از دبیر سازمان، از سه سال فعالیت اصغر رضانژاد به عنوان دبیر سازمان با ارائه هدایایی  قدردانی شد و سپس همکاران قدیم و جدید دبیرخانه سازمان به ترتیب شامل حسین تبریزی ، سعدی رحیمی ، فریدالدین مشایخی، ثریا بیک محمدی، سپیده نیکخواه، مریم بابایی، سارا خدامی، رامین نوروزی ، بهنام نقاش، محمدرضاسلمان پور، بابک زین العابدین ، میثم علینژاد و مهسا آبشت مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا