سرمایه گذاری مشترک مرکز تتا و بانک سپه در زیرساخت‌های تجارت الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و کارخانه نوآوری بانک سپه در زیرساخت‌های تجارت الکترونیکی، سرمایه‌گذاری مشترکی انجام می‌دهند. این همکاری با هدف حمایت از نوآوری‌ها در در زمینه تجارت الکترونیکی و به خصوص نوآوری‌های حوزه پرداخت است.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، در راستای حمایت از نوآوری‌ها در زمینه تجارت الکترونیکی و به خصوص نوآوری‌های حوزه پرداخت، طی مراسمی تفاهم نامه همکاری مشترک میان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با کارخانه نوآوری بانک سپه منعقد گردید. از جمله محورهای این تفاهم نامه می توان به همکاری در تجهیز آزمایشگاه‌ها، سندباکس و مراکز داده برای بخش تجارت الکترونیکی، مشارکت در آموزش منابع انسانی، سرمایه‌گذاری و تأمین مالی شرکت‌های منتخب و مورد تأیید مرکز تتا، تعریف پروژه و واسپاری فرصت‌های کسب و کار از سوی مرکز تتا به شرکت‌های مستقر در کارخانه با رعایت ضوابط، و مشارکت در ارائه خدمات پرداخت و سرویس‌های مرتبط از طریق اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی و مشارکت برای تأسیس پارک تخصصی تجارت الکترونیکی اشاره نمود.

به گفته امین کلاهدوزان سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، رویکرد اصلی مرکز همکاری با کلیه نقش‌آفرینان در حوزه تجارت الکترونیکی، هم‌افزایی و شبکه‌‌سازی امکانات و زیرساخت‌های موجود در کشور است. همچنین وی خاطر نشان کرد جزئیات بیشتر از این تفاهم‌نامه و مراحل اجرایی آن در مراسم روز ۲۴ مهرماه سال جاری که به منظور تقدیر از کسب و کارهای برتر تجارت الکترونیکی برگزار می‌گردد، تشریح خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا