سرمایه گذاری پی پال

سرمایه گذاری ۲۰ میلیون دلاری پی پال برای مقابله با ریسک ارزهای دیجیتال

شرکت پی پال با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری روی پلتفرم ابری Chaos Labs،از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال و ریسک‌های مرتبط با انتقال رمزارز در شبکه خود محافظت کند.

پی پال با کمک شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری Galaxy، روی پلتفرم ابری Chaos Labs که کار آن امنیت بلاکچین و پرتکل‌های آن است، سرمایه‌گذاری می‌کنند. با کمک مدیریت ریسک خودکار، Chaos Labs قادر است از پروتکل‌های کریپتویی در برابر خطرات و نفوذ‌های خارجی محافظت کند. این پلتفرم با ایجاد شبیه‌سازی سناریوهای مختلف، پروتکل‌های ارزهای دیجیتال را در برابر آسیب‌های اقتصادی و رویداد‌های نفوذی محافظت می‌کند.

این سرمایه‌گذاری که توسط پی پال انجام می‌شود، Chaos Labs قادر خواهد بود سیستم امنیتی خود را بهبود ببخشد. البته پی پال تنها سرمایه‌گذار Chaos Labs نیست. ۲۳ شرکت و شش سرمایه‌گذار فرشته، در این سرمایه‌گذاری شرکت خواهند کرد.

طبق ادعای سایت Chaos Labs، تکنولوژی این پلتفرم قادر است تا از پروتکل‌های De-Fi در برابر ریسک‌های مختلف محافظت کند.

پی پال یکی دیگر از شرکت‌های پرداخت بین‌المللی مطرح است که در تلاش است در اکوسیستم ارزهای دیجیتال هم فعالیت داشته باشد. طبق آخرین گزارش این شرکت، پی پال تا پایان سال ۲۰۲۲ ۶۰۴ میلیون دلار ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتر و لایت‌کوین در اختیار دارد.

منبع: Ciontelegraph

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا