مسترکارت پرداخت رمزارز

مسترکارت پرداخت و تبدیل رمزارز به فیات را برای کاربران خود فراهم می‌کند

مسترکارت با همکاری Immersve که یک پروتکل‌ پرداخت غیرمتمرکز است، به کاربران خود اجازه می‌دهد تا سریعا قادر باشند تراکنش‌های رمزارزی خود را بدون نیاز به واسطه انجام دهند.

شرکت مسترکارت در یک همکاری جدید با پروتکل‌ پرداخت کریپتو Immersve، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا پرداخت‌های کریپتویی به صورت دیجیتال، فیزیکی و در دنیای متاورس انجام دهند. هنگامی که تراکنش از سمت کاربر با موفقیت انجام شود، توکن‌های USD Coin (استیبل کوین با قیمت ۱ دلار) به ارز فیات تبدیل می‌شود و در شبکه مسترکات انتقال صورت می‌گیرد.

مشترکان برای استفاده از این ویژگی می‌توانند با همان کیف پول‌های رمزارز خود به صورت مستقیم و با استفاده از درگاه مسترکات پرداخت‌های ارز دیجیتال را انجام دهند.

این اولین اقدام مسترکارت برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال نیست. یکی از اقدامات بزرگ مسترکارت در این زمینه را می‌توان مربوط به همکاری این شرکت با بایننس دانست. در این همکاری، مسترکارت کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال را در آمریکای جنوبی عرضه کرد. این کارت به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور همزمان ارزهای فیات خود را با کریپتو (یا برعکس) تبدیل کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا