سخت افزار

معرفی اولین ماژول DRAM XR-DIMM توسط کمپانی اپیسر

کمپانی اپیسر، از پیشروترین سازندگان حافظه های صنعتی، اولین ماژول DRAM XR-DIMM دارای  گواهینامه RTCA DO-160G  را ارائه می نماید.

این ماژول حافظه قدرتمند، استانداردهای دقیق آزمایش RTCA DO-160G US را برای نخستین بار در بازار جهانی تامین می نماید، این استاندارد در واقع  یک گواهینامه تجهیزات حمل و نقل هوایی بوده که XR-DIMM را به عنوان ماژول مقاوم در برابر لرزش های زیاد معرفی  می نماید، بدین ترتیب این  DRAMمحصولی ایده آل برای برنامه های دفاعی و هوانوردی خواهد بود.

از سال 2018، کمپانی اپیسر ایده ی تولید ماژول DDR4 XR-DIMM را در ذهن می پروراند . اگرچه مدل های قبلی  نیز با MIL-STD-810G    سازگار بوده اند، اما این ماژول جدید اولین محصول مطابق با استاندارد RTCA DO-160G ایالات متحده می باشد، و به عنوان محصولی ایده آل برای کاربرانی که درشرایط دارای لرزش و شوک شدید نیاز به کار مطمئن دارند، ارائه شده است.

بسیاری از سیستم های دفاعی، حمل و نقل ریلی و وسایل نقلیه ی جهانی، هنوز به ماژول های حافظه استاندارد متکی هستند. با این حال، سازندگان آینده نگر می دانند که ماژول های XR-DIMM Apacer پیشرفت های قابل توجهی را با اضافه نمودن 300 پین اتصال و نصب سوراخ های برای حفظ اجزاء در جای خود، در قابلیت اطمینان ارائه می دهند. این نوع ساخت، اجازه می دهد تا XR-DIMM حتی در هنگام مواجهه وسایل نقلیه،  با جاده های ناهموار، بادهای قدرتمند یا امواج خشونت آمیز پایدار مانده و عملکرد پایداری را نیز ارائه دهد.

تولیدکنندگان مرتبط با صنعت هوا فضا و سیستم دفاعی تایوان و سایر نقاط جهان ماژول های DRAM و SSD های برش خورده ی اپیسر را خواستار هستند.. ماژول XR-DIMM دارای گواهینامه RTCA DO-160G تنها ابتدای مسیری طولانی از نوآوری های  Apacer  در این زمینه است.  کمپانی اپیسر، به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در تایوان، از دسترسی به منافع صنعت حمل و نقل هوایی پررونقی که براساس اعلام وزارت امور اقتصادی تایوان، در سال 2018 با 11 درصد رشد، تقریباً به 4 میلیارد دلار رسیده است، سود می برد.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن