رویداد‌هاکسب و کار

استانداردهای فعالیت در حوزه رمز ارز و رمز دارایی تدوین می‌شود

امتیاز دهی

 

استانداردهای فعالیت در حوزه رمز ارز و رمز دارایی از سوی سازمان خود تنظیم گر این حوزه تدوین می شود.

به گزارش سیار نیوز، استانداردهای فعالیت در حوزه رمز ارز و رمز دارایی تدوین و نظارت بر اجرای این استانداردها از سوی سازمان خود تنظیم گر حوزه رمز ارز و رمز دارایی انجام می شود.

با توجه به برگزاری جلسه ای با حضور تشکل های فعال در حوزه بلاکچین ، رمزارز و رمزدارائی ها، مقرر شد تا سازمان خود تنظیم گر رمز ارز و رمز دارایی، تدوین استانداردهای لازم این حوزه را اجرا کند.

ایجاد امنیت سرمایه گذاری مردم در حوزه رمز ارز 

سازمان خود تنظیم گر رمز ارز و رمز دارایی از نماینده های تشکل های انجمن بلاکچین، انجمن فینتک و نظام صنفی رایانه ای کشور تشکیل شده و قصد دارد تا با تدوین استانداردهای لازم برای فعالیت در این حوزه و نظارت بر اجرای این استانداردها گام بردارد.

براساس این گزارش، با تدوین این استانداردها و ایجاد یک چارچوب مشخص، امنیت سرمایه گذاری مردم در این حوزه قوت می گیرد.

و خطرات و ریسک های موجود در حوزه تبادل رمز ارز و رمز دارایی به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

نماینده های تشکل های انجمن بلاکچین، انجمن فینتک و نظام صنفی رایانه ای کشور براین باورند که علاوه بر اعتماد سازی بیشتر برای کاربران، بتوانند اعتماد نهادهای دولتی و سازمان های تصمیم گیر در خصوص حوزه رمز ارز را بیشتر جلب کنند.

اعتماد سازی بیشتر میان مردم، دولت و سازمان های دولتی 

تا با توجه به تدوین استانداردهای لازم و ایجاد چارچوب مشخص علاوه بر اعتماد سازی میان مردم، بتوانند اعتماد دولت و سازمان تصمیم گیر درخصوص حوزه رمز ارز را نیز جلب کنند.

تدوین استانداردها و نظارت بر اجرای آنها با هدف صیانت از حقوق کاربران و کسب و کارها‎ در راستای منافع ملی انجام خواهد گرفت.

براساس این گزارش، جلسات سازمان خود تنظیم گر حوزه رمز ارز و رمز دارایی همچنان ادامه دارد تا تصمیمات جدید و بیشتری اتخاذ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن