آبان تتر

آبان تتر از محصول جدید خود ” آبان وام” رونمایی کرد

مجموعه آبان تتر از محصول جدید خود با نام “آبان وام” در نشست “ارتباط اکوسیستم‌ها، پلی به آینده” رونمایی کرد.

به گزارش زیمانیوز، آبان‌وام خدمت جدیدی از آبان‌تتر، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است. این محصول برای آن دسته از کاربرانی است که سرمایه‌های با ارزش بالا در حساب رمزارزی خود نگه‌داری می‌کنند اما برنامه‌ای برای استفاده آن ندارند. همچنین افرادی که قصد دارند با بلوکه کردن بخشی از سرمایه خود، وام بانکی دریافت کنند اما از دردسرهای وام بانکی فراری هستند، می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

بر اساس این گزارش در این نشست ابتدا پنلی با موضوع ارتباط لندتک و کریپتوکارنسی با حضور فعالان و متخصصان این حوزه برگزار شد.

در این پنل، محمدصادق آزادانی (رئیس کمیسیون لندتک نصر تهران)، فرهاد فلاح (مدیرعامل آبان‌تتر)، مهدی شریعتمدار (مدیرعامل جیبیت) و احمد وطنی (مدیرعامل ونسی) حضور داشتند.

در این پنل به طور عمده به موضوعاتی مانند همکاری اکوسیستم‌های رمزارز و لندتک، فرصت‌ها و چالش‌های آن و میزان استقبال کاربران از این سرویس‌ها پرداخته شد. فرهاد فلاح، مدیرعامل آبان‌تتر در پایان با اشاره به همکاری اخیر آبان‌تتر و ونسی در تخصیص وام با وثیقه ارز دیجیتال گفت: ما به عنوان صرافی همواره تلاش کرده‌ایم نیاز کاربر را برطرف کنیم و به او کمک کنیم بتواند به یک بیزنس ایرانی اعتماد کند.

ویژگی ها و مزیتهای استفاده از آبان وام

در بخش دوم رویداد، میثم کارگرآزاد، مدیر واحد محصول در آبان‌تتر به ترسیم مسیر محصول در آبان‌تتر پرداخت و از چالش‌هایی گفت که تیم محصول آبان‌تتر در این مسیر با آن‌ها مواجه بوده است.

کارگرآزاد در ادامه از لانچ آبان‌وام، محصول جدید آبان‌تتر خبر داد و گفت که این محصول در حال حاضر در اختیار کاربران آبان‌تتر قرار رفته است.

سپس علی دلبر، مدیر محصول وام در آبان‌تتر از مسیری گفت که تیم محصول برای ارائه آبان‌وام پشت سر گذاشته است.

به گفته وی با سرویس جدید آبان‌وامِ آبان‌تتر می‌توانید به‌صورت فوری و بدون نیاز به ضامن، وام ریالی دریافت کنید. حداقل مبلغ وام مجاز در آبان‌وام ۵ میلیون تومان و حداکثر مبلغ مجاز، ۴۰ میلیون تومان است و شما می‌توانید وام خود را ظرف ۳ ماه، ۶ ماه یا ۹ ماه بازپرداخت کنید.

مقدار وامی که هر کاربر می‌تواند بر اساس دارایی ارز دیجیتال خود در آبان تتر دریافت کند و سود بازپرداخت آن به صورت فوری و شفاف در وبسایت آبان تتر محاسبه می‌شود.

از مزایای آبان وام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دریافت وام بدون نیاز به ضامن، چک و سفته
  2. دریافت وام حداکثر تا یک روز کاری پس از تکمیل فرایند
  3. بدون نیاز به پیش‌پرداخت
  4. انجام تمام مراحل دریافت وام به‌صورت غیرحضوری
  5. واریز مبلغ وام در کمتر از یک روز کاری پس از تکمیل مراحل

چگونه از آبان‌تتر وام بگیریم؟

برای فعالسازی و ثبت درخواست وام، ابتدا باید فرایند تأیید مدارک خود را در سایت تکمیل نمایید.

مشخصات فردی شما به‌صورت پیش‌فرض و با توجه به اطلاعات قبلی شما در سایت پر شده و نیازی به ثبت مجدد آنها نیست.

برای پر کردن اطلاعات محل سکونت، تنها کافی است کد پستی خود را وارد نمایید و آدرس به صورت خودکار استعلام گرفته می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا