فینوتک مسیر مالی شرکت‌ها را هموار می‌کند

خدمات بانکداری باز ارتباط فردا در ششمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظامهای پرداخت معرفی میشود

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا در ششمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت از بسته فینوتک خود رونمایی می‌کند.

در این بسته ، سرویس‌های مخصوص بانکداری باز در اختیار کسب و کارهای فعال در این حوزه قرار خواهد گرفت. رونمایی از فینوتک رونمایی از ۱۲ سرویس بانکی است که با استفاده از آنها کسب و کارهای مختلف، کسب و کارهای بزرگ ونوپا، بسته به فعالیتشان می‌توانند به صورت مستقیم بخشی از فعالیت‌های مالی خود را انجام دهند.

این سرویس‌های مختلف که بر بستر API به کسب و کارهای مختلف ارائه می‌شود، امکان انجام عملیات بانکی را در خارج محصولات اختصاصی بانک‌ها به صاحبان کسب و کارها و فعالان استارت‌آپ‌ها می‌دهد. کلیه این خدمات در چارچوب ضوابط قانونی و تحت نظارت بانک مرکزی و با رعایت استانداردها و پروتکل‌های امنیتی انجام می‌شوند.

ارائه این خدمات نشان‌دهنده بازشدن چارچوب بسته بانکداری و ارائه پلتفرمی برای مشارکت بانک‌ها با دیگر بازگران صنعت مالی و بانکی است.

مدیر توسعه کسب و کار فینوتک، مهسا خمیسی، در خصوص چگونگی انتخاب این سرویس‌ها و ارائه آنها گفت:« این ۱۲ سرویس براساس تحقیقات بازار انتخاب و ارائه شده‌اند، مسلم است که این سرویس‌ها تمامی نیازهای کسب و کارها را تامین نمی‌کند اما بررسی‌ها و تحقیقات ما روی کسب و کارهای مختلف و بازار نشان داده است که این سرویس‌ها می‌تواند بخش عمده‌ای از نیازهای کسب و کارهای موجود در بازار همچنین کسب و کارهای نوپا را پوشش دهد.»

در این سرویس‌ها که در روز دوم همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت توسط شرکت ارتباط فردا رونمایی می‌شوند نوعی از دسترسی به اطلاعات مالی و انجام عملیات مالی بر اساس دو پیش‌شرط برای کسب و کارها فراهم خواهد شد اولین پیش شرط استفاده از اطلاعات تنها در صورت اجازه صاحبان اطلاعات و پیش شرط دوم نیز آماده بودن بستر فنی و امنیتی مناسب برای پیاده سازی سرویس‌ها است.

خمیسی در خصوص چگونگی ارائه این سرویس‌ها به کسب و کارها گفت:« پس از معرفی بسته محصول فینوتک در روز دوم همایش بانکداری الکترونیکی این ۱۲ سرویس روی وب‌سایت فینوتک عرضه می‌شود و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.»

بسته محصولات فینوتک روز دوم همایش، ۱۴ دی ماه ساعت ۱۴:۳۰ در طبقه B1 سالن ۶ مرکز همایش‌های برج میلاد رونمایی خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا