رویداد گراف‌ دی

پنجمین رویداد گراف‌ دی؛۱۵ آبان ماه

پنجمین رویداد گراف‌ دی به درخواست فعالان حوزه فناوری و ارتباطات، ۱۵ آبان ماه سال جاری در مرکز همایش‌های اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش زیمانیوز، دبیر رویداد با بیان این مطلب که پنجمین رویداد گراف‌ دی (گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و اقتصادی ) با محوریت «مدیریت وجهه سازمان»، برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این رویداد، مدیران عامل، متخصصان و کنش‌گران فعال در حوزه‌های روابط عمومی و حوزه شهرت برند آخرین دستاوردها و تجارب موفق در عرصه مدیریت وجهه سازمانی را با حاضران در نشست به اشتراک خواهند گذاشت.

سعید کریمی با اشاره به ارایه تندیس “گراف‌دی” تصریح کرد: در این دوره از رویداد نیز مدیران‌عامل شرکت‌های حوزه فناوری و اقتصادی که بیشترین تاثیرگذاری را در مدیریت وجهه سازمانی در همکاری با روابط عمومی خود داشته اند، تندیس مدیر اثرگذار را دریافت خواهند کرد.
وی در خصوص ویژگی جدید رویداد پنجم گفت: در حاشیه این رویداد، دوره های تخصصی با محوریت ارائه تکنیک‌های عملیاتی در مدیریت وجهه سازمانی و در قالب ۶ دوره آموزشی با ارایه مدرک مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره‌ها با حضور اساتیدی نظیر دکتر یونس شکرخواه، دکتر امیرحسن موسوی، فرزانه بنی‌هاشم نژاد، دکتر شکری خانقاه و حسین قشمی با عنوان‌هایی نظیر “روابط عمومی و رسانه های نوظهور”، حفاظت از شهرت برند با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی” ، “روابط عمومی قصه‌گو و قدرت داستان‌سرایی در ارتقای برند”، “مدریت تخریب و بحران‌های آسیب‌زا برای وجهه سازمانی” و “تعامل با حاکمیت با استفاده از روش‌های نوین ارتباطی” برگزار می شود.
کریمی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزییات نحوه حضور در ارزیابی و دوره‌های آموزشی به سایت www.grafday.ir مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به کمک تلفن ۰۲۱۸۸۹۴۸۷۸۴ تماس حاصل کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search