میر سهیل نیک‌زاد

هم بنیان‌گذار انجمن بلاکچین ایران به “کیوسک” پیوست

میر سهیل نیک‌زاد هم بنیان‌گذار انجمن بلاکچین ایران پس از انجام مذاکرات مقدماتی با عنوان رئیس هیات مدیره به مجموعه کیوسک با عنوان ثبتی کیمیاگران سرمایه ایرانیان می‌پیوندد.

به گزارش زیمانیوز، هلدینگ فناوری اطلاعات داده‌پردازان همراه ایرانیان با بیش از چهارده سال سابقه در زمینه‌های مختلف صنعت انفورماتیک به فعالیت پرداخته است.

اپ استور “سیبچه” و استودیو بازی “تاد” با میلیون‌ها کاربر بین‌المللی از کسب‌وکارهای شناخته شده‌ای هستند که بنیانگذاران این مجموعه تاکنون راه‌اندازی کرده‌اند.

سال گذشته داده‌پردازان از مجموعه خدمات جدید خود در حوزه بلاکچین و فناوری‌های وب نسل سه با برند کیوسک رونمایی کرد.

در هفته‌های گذشته باخبر شدیم میر سهیل نیک‌زاد هم بنیان‌گذار انجمن بلاکچین ایران پس از انجام مذاکرات مقدماتی با عنوان رئیس هیات مدیره به مجموعه کیوسک با عنوان ثبتی کیمیاگران سرمایه ایرانیان می‌پیوندد.

گفتنی است برگزاری نشست‌های “شنبه‌ها با غیرمتمرکزها”، برگزاری دوره‌های آموزش بلاکچین دانشگاه شریف و برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی در دانشگاه‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی و ارائه مشاوره به کارگروه‌های مختلف اتاق بازرگانی در کنار حضور بین هم‌بنیانگذاران بنیاد ققنوس، پلتفرم تبادل اوپکس، والت سخت‌افزاری رمزارزی تاردیگرید و پروژه‌های مختلف دیگر برخی از سوابق کاری این فعال حوزه رمزارزها است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا