نینتندو

ویروس کرونا می‌تواند به کمبود واحدهای نینتندو سوئیچ در سراسر جهان منجر شود

ویروس کرونا می‌تواند به کمبود واحدهای نینتندو سوئیچ در سراسر جهان منجر شود

تهدید این روزهای دنیا یعنی ویروس کرونا ممکن است که به‌زودی اثرات بزرگ‌تری را بر روی نینتندو در زمینه‌ی عرضه‌ی نینتندو سوئیچ بگذارد.

ویروس فراگیر و نگران‌کننده‌ی امروزه یعنی کرونا پس از اینکه آسیب خود را در ژاپن وارد کرد، حال ظاهراً نینتندو را در سایر مناطق جهان نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.

به گزارش بلومبرگ، گفته می‌شود که نینتندو به‌زودی کمبود نینتندو سوئیچ در سراسر جهان را به‌خاطر ویروس کرونا تجربه خواهد کرد. این گزارش حکایت از این دارد که سوئیچ در چین به‌خاطر این ویروس دچار کمبود شده و این کارخانه‌ی تولیدکننده‌ی نینتندو در ویتنام را نیز تحت تاثیر قرار داده است. در این گزارش ذکر شده است که احتمالاً از ماه آپریل کمبود نینتندو سوئیچ در سایر نقاط جهان نیز آغاز و احساس خواهد شد.

با توجه به سرعت و میزان فروش سوئیچ در یک سال گذشته و حتی بیشتر در سراسر جهان، این قطعاً موقعیت بسیار سخت و نابهنگامی برای نینتندو است اگر نتواند از پس تامین نیازهای مشتریان خود در آینده برآید. همچنین باید اشاره کرد که تقاضای این کنسول شاید در آینده حتی بیشتر هم بشود از آنجا که Animal Crossing: New Horizons کمی بیشتر از یک ماه دیگر به انتشار می‌رسد.

در حال حاضر نینتندو اعتقاد ندارد که ویروس کرونا بتواند بر روی واحدهایی که در آمریکا عرضه می‌شوند تاثیر بگذارد ولی این ممکن است تغییر کند. سخن‌گوی نینتندو به سایت بلومبرگ چنین توضیح داده است:

ما در حال حاضر هیچ تاثیر عمده‌ای بر روی عرضه‌ی دستگاه‌ها به ایالات متحده را مشاهده نمی‌کنیم اما هوشیار خواهیم بود و اگر لازم باشد قدم‌هایی بر خواهیم داشت. ممکن است که اگر این ویروس گسترده‌تر شود و مدت زمان بیشتری ادامه پیدا کند، موجودی تحت تاثیر قرار بگیرد.

بدون در نظر گرفتن اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، باید منتظر ماند و دید که آیا ویروس کرونا به‌جز نینتندو، روی شرکت‌های بزرگ دیگر از جمله سونی و مایکروسافت هم تاثیرگذار خواهد بود یا خیر. سونی و مایکروسافت در تعطیلات 2020 کنسول‌های نسل جدید خود یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس را روانه‌ی بازار می‌کنند ولی با توجه به شرایط کنونی چین که محل تولید هر دو کنسول نیز هست، این احتمال وجود دارد که این ویروس در نهایت بر عرضه‌ی این کنسول‌ها هم اثر خود را بر جای بگذارد.

در حال حاضر همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ویروس کرونا هیچ نشانه‌ای از افت را از خود نشان می‌دهد و اثر آن بر روی اقتصاد گسترده‌تر جهانی حتی ممکن است که بیشتر هم بشود. باید منتظر ماند و دید که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

نظر شما راجع به تاثیر ویروس کرونا بر روی کمبود واحدهای نینتندو سوئیچ چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. ممنون از مطالب بسیار خوب و آموزنده این سایت. استفاده کردم و مفید بود. ضمنا عزیزان اگر در زمینه انجام پایان نامه نیاز به مشاوره داشتند؛ می توانند از خدمات تخصصی شرکت ما استفاده کنند.

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن