برترین اخبارتکنولوژیلوازم جانبی

اپیسر هشتمین رتبه تایوان اکسلنس را کسب کرد

امتیاز دهی

اپیسر بار دیگر موفق شد! به گزارش بررسی جهانی از کمپانی گارتنر، به عنوان رهبر بازار با رتبه یک جهانی در صنعت اس اس دی برای چهار سال متوالی، اپیسر به عنوان کارشناس حافظه دیجیتال موفق به کسب هشتمین رتبه در بیست و پنجمین جایزه تابوان اکسلنس شد. از مجموع 1188 محصول در این مسابقه فقط 528 محصول از 230 برند، پس از بررسی های دقیق انتخاب شدند. شش محصول از برند اپیسر موفق به کسب جایزه شدند که نشان دهنده این است که اپیسر دارای یک مزیت مرکزی قوی در توسعه نوآوری در زمینه ذخیره سازی دیجیتال است.

همیشه مرکز اصلی توجه کمپانی اپیسر بر نیازهای مشتری بوده است. به واسطه توسعه و معرفی محصولاتی که برای تجربه کاربری بهتر طراحی شده اند، اپیسر بی وقفه راه حل های اختصاصی بهتری را ارائه می کند.

حوزه تخصص کمپانی اپیسر شامل  راه حل های تعبیه شده داخلی (Embedded)، بازی، موبایل، فضای ابری و داده های بزرگ است. به پشتوانه همه این ها، محصولاتی که برنده بیست و پنجمین دوره جوایز تایوان اکسلنت شده اند، عبارتند از: اس اس دی AS720 با دو اینترفیس، مموری ماژول DDR4 سری پنتر، اس اس دی AS330، فلش مموری دوسر تایپ C مدل AH180، فلش مموری های AH118 و AH159، هارد اکسترنال ضد ضربه AC830 و اس اس دی صنعتی SDM7 7P/180D DP

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
مطالب مفید برای شما:  معرفی یو اس بی فلش درایوهای AH25B و AH23B اپیسر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن