اوقات فراغتایکس باکسپلی استیشنکامپیوتریکسب و کار

یوبی‌سافت خریداری استودیوهای جدید را در نظر خواهد گرفت

امتیاز دهی

یوبی‌سافت درحالی که با چالش‌های پاندمی کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، خریداری استودیوها و شرکت‌های جدید را نیز مورد توجه و بررسی قرار می‌دهد.

یوبی‌سافت طی جلسه‌ی پرسش و پاسخ اخیر خود با سرمایه‌گذاران اظهار داشته است که ادغام یا خریداری سایر استودیوها و شرکت‌ها را مورد توجه قرار خواهد داد. مدیر عامل این شرکت یعنی «یو گیلموت» (Yves Guillemot) گفته که «با دقت» این موضوع را بررسی خواهند کرد اما با پاندمی کرونا و تاثیراتی که روی کسب و کار آن‌ها گذاشته، اولویت اصلی در حال حاضر این است که از پس چالش‌های پیش رویشان بر آیند.

این روزها به دقت بازار را بررسی می‌کنیم و اگر فرصتی باشد از آن استفاده خواهیم کرد. در عین حال باید با این چالش‌های جدید دست و پنجه نرم کنیم و این کمی از وقت ما را می‌گیرد. مطمئناً با دقت به آن خواهیم پرداخت.

یوبی‌سافت طی گزارش مالی خود برای سه‌ماهه‌ی چهارم و آخر سال مالی گذشته درباره‌ی راه‌های دیگری که پاندمی کرونا می‌تواند روی کسب و کارشان در آینده تاثیر بگذارد صحبت کرده است. این شرکت همچنان برنامه دارد که 5 بازی بزرگ و AAA را در سال مالی جاری (که تا 31 مارچ 2021 ادامه خواهد داشت) روانه‌ی بازار کند اما یکی از آن‌ها احتمالاً با تاخیر مواجه شود و در تاریخ دیرتری به دست بازیکنان برسد که با توجه به شرایط کنونی، اصلاً دور از انتظار نیست و شاید به نوعی اجتناب‌ناپذیر باشد.

یوبی‌سافت همچنین آمار فروش بازی‌های خود را به اشتراک گذاشته و اعلام کرده است که 11 عنوان منتشر شده توسط این شرکت در نسل جاری، موفق شده‌اند که بیش از 10 میلیون نسخه به فروش برسانند که دستاورد عظیمی است. این شرکت همچنین رویداد Ubisoft Forward را معرفی کرده است که به‌عنوان یک رویداد در سبک و سیاق E3، در ماه جولای برگزار خواهد شد تا عناوین و اخبار جدید را به نمایش عموم بگذارد. باید منتظر ماند و دید که یوبی‌سافت چه تدارکاتی برای آینده دیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن