بازدید وزیر ارتباطات از غرفه همراه اول در نمایشگاه الکامپ

مقام عالی وزارت ارتباطات به همراه جمعی از معاونان و مدیران این وزارتخانه از سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۱۴۰۳ بازدید کرد و در جریان آخرین تحولات فناورانه اپراتور طلایه‌دار هوشمندسازی و پیشران تحول دیجیتال قرار گرفت.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز در اولین روز از برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و امیر محمدزاده لاجوردی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از غرفه همراه اول بازدید کردند و در جریان آخرین تحولات زیرساخت شبکه اپراتور اول تلفن همراه، جدیدترین کاربست های مبتنی بر ۵G و هوشمندسازی قرار گرفتند.

گروه همراه اول با شعار «اتصال به آینده هوشمند» در رویداد بین المللی ۱۴۰۳ و در سالن اختصاصی ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران حضور دارد و به ارائه جدیدترین دستاوردهای فنی و سرویس های دیجیتال خود با محوریت فناوری های نسل نوین می پردازد.

همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار و مشترکان فعال تلفن همراه کشور، در الکامپ در قالب زون های تخصصی «۵G»، «زندگی دیجیتال»، «آینده دیجیتال»، «اینترنت اشیاء»، «سرویس های مخابراتی»، «خدمات کسب و کاری» و «مگا پروژه های سازمانی» حاضر شده است.

معرفی و ارائه حدود ۵۰ سرویس مستقل توسعه یافته در زون های تخصصی با رویکرد هوشمندسازی و تحول دیجیتال، بخشی از برنامه های اپراتور اول ویژه الکامپ ۱۴۰۳ است که برخی از این سرویس ها برای اولین بار ارائه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا