تحول صنف با کمک کمیسیون‌های سازمان

نشست دبیر با روسای کمیسیون‌های سازمان نصر تهران: تحول صنف با کمک کمیسیون‌های سازمان

روز شنبه، ۲۲ اردیبهشت‌ماه، نشست دبیر سازمان نصر تهران با روسای کمیسیون‌ها در دبیرخانه سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، روز شنبه، ۲۲ اردیبهشت‌ماه، نشست دبیر سازمان نصر تهران با روسای کمیسیون‌ها در دبیرخانه سازمان برگزار شد. در این نشست مهرداد ذوالفقاریان؛ دبیر سازمان، رضا حیدری؛ دبیر نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ و عضو هیئت‌مدیره سازمان، محمد فواد رحمان‌سرشت؛ مدیر روابط‌‌عمومی سازمان و جمعی از روسای کمیسیون‌ها حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه، ذوالفقاریان درباره‌ ارتباط دبیرخانه و کمیسیون‌های سازمان گفت: «در دوره جدید به دنبال این هستیم که ارتباط دبیرخانه و کمیسیون‌ها بیش از پیش رشد کند و تعامل خوبی با هدف بهبود وضعیت کسب‌وکارها شکل بگیرد. برگزاری این جلسه نیز به همین منظور بوده است و امیدواریم پس از تشکیل کمیسیون‌های جدید، این نشست‌ها به صورت ماهانه ادامه پیدا کند. امیدوارم با همفکری و همکاری هم در این جلسات، بتوانیم در وضعیت فعلی تحولی مثبت ایجاد کنیم».

او در همین خصوص ادامه داد: «در نگاه ما، کمیسیون‌ها در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از جایگاه بسیار مهمی برخوردار هستند. خوشبختانه هماهنگی و وحدت خوبی در صنف شکل گرفته است که می‌تواند زمینه‌ساز وقوع اتفاقات و رخدادهای مثبت باشد. همه باید برای بهبود وضعیت جامعه به صورت عام و حوزه اقتصاد دیجیتال به صورت خاص، نقش مثبتی را بازی کنیم تا از سرمایه‌های خود حفاظت کنیم. سازمان برای پیشبرد اهداف خود نیاز به یک نیرو و لشکر دارد و روسای کمیسیون‌ها ژنرال‌های این لشکر هستند».

دبیر سازمان نصر تهران افزود: «در دنیای امروزIT منشا تحول است و اتفاقات مثبت و ارزنده‌ای در حال وقوع است. این مسئله نشان دهنده اهمیت سازمان نصر در کشور است و انتظار می‌رود با کمک همدیگر، به بهبود فضای کسب‌وکارها کمک کنیم. هیئت‌مدیره دوره هفتم نیز با جدیت پیگیر امور صنف است و همه‌ی اعضا برای رفع موانع و چالش‌ها تلاش می‌کنند».

در ادامه این جلسه، روسای کمیسیون‌ها به بیان چالش‌ها و پیشنهادهای خود در زمینه‌های تخصصی کمیسیون خود پرداختند. افزایش توجه هیئت‌مدیره به کمیسیون‌ها، بهبود و ارتقای ارتباط دبیرخانه و کمیسیون‌ها، تلاش برای افزایش تاثیرگذاری سازمان در بخش دولتی، اطلاع‌رسانی بهتر درباره‌ کارکرد و اهداف کمیسیون‌ها، توجه به بحث تنظیم‌گری و بهبود ارتباط با انجمن‌ها و سازمان‌های تخصصی و صنفی از جمله پیشنهاد‌های مطرح شده در این نشست است.

همچنین در این نشست و به درخواست رضا حیدری، برای برگزاری بهتر و ارتقای کیفی نمایشگاه الکامپ ۲۷ از حاضران در جلسه نظرخواهی شد. روسای کمیسیون‌ها نیز برای کمک به برگزاری این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا