، قابل‌اعتماد، با بالاترین استانداردها

با تست‌های دقیق و قابلیت‌های امنیتی جدید، گوشی ال‌جی G6 سطح جدیدی از امکانات پیشرفته را تعریف کرده است

ال‌جی الکترونیکس خود را متعهد می‌داند تا میزان قابل‌اطمینان بودن پرچم‌دار بعدی خود یعنی گوشی G6 را افزایش بدهد.

این شرکت برای امتحان کردن عملکرد گوشی در شرایط بسیار سخت، تست‌های محیطی پیچیده‌ای را اجرا کرده است که از تست‌های دقیق حال حاضر شدیدتر است.

تست‌های دقیق در محیط واقعی، شامل دما، رطوبت، ضد گردوخاک و آب بودن، نفوذ مواد، شوک، افتادن و عوامل دیگری که ممکن است به گوشی صدمه بزنند. این تست‌ها با سخت‌گیری زیاد قطعات مختلف گوشی شامل پردازشگر، صفحه‌نمایش، باتری، دوربین و حسگر اثرانگشت را ارزیابی می‌کنند.

تست‌های جدید محیطی و پیچیده، ترکیبی از فاکتورهای ریسک‌پذیر و تست‌های مختلف است که به‌جای انجام هریک به‌صورت جداگانه، به‌صورت هم‌زمان اجرایی شده‌اند تا عملکرد قطعات گوشی را در شرایط مختلف تضمین کنند.

برای افزایش ضریب اطمینان، ال‌جی روی دو جنبه دیگر نیز تمرکز کرده است: گرمادهی و مدیریت باتری. گرمادهی با قرار گرفتن لوله‌های انتقال گرما در اطرافش بهبودیافته و ضریب اطمینان باتری با ارتقای نوع طراحی و تست‌های جدید بیشتر شده است.

یکی از اهداف اصلی در طراحی یک گوشی بادوام، بهینه کردن گرمادهی است. گرمای بیش‌ازاندازه نه‌تنها دردست‌گرفتن گوشی را سخت می‌کند، بلکه دلیل اصلی کم شدن عمر باتری محسوب می‌شود. برای مدیریت بهتر گرما، ال‌جی از لوله‌های انتقال گرما در طراحی G6 استفاده کرده است. لوله‌های انتقال گرما که برای هدایت حرارت هر چه‌بهتر از مس ساخته‌شده‌اند، به‌صورت معمول در لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای خانگی برای کم کردن گرما استفاده می‌شود. لوله‌های انتقال گرما در گوشی G6 کمک می‌کنند گرمادهی پردازنده گوشی بین ۶ تا ۱۰ درصد کمتر شود. به‌علاوه طراحان گوشی G6 فاصله بین پردازنده و IC درایور LCD را بیشتر کرده‌اند. قسمتی که یکی از منابع گرمادهی گوشی برای داغ شدن آن محسوب می‌شود.

آقای Lee Suk-Jong مدیر بخش عملیات بین‌المللی و معاون ارشد ارتباطات موبایلی ال‌جی می‌گوید: ما برای گوشی G6 تمام استانداردهای ضریب اطمینان و کیفیت را به سطح جدیدی ارتقا داده‌ایم. ال‌جی باوجود تست‌های تضمین‌کننده، به ارائه محصولاتی با ضریب اطمینان بالا و کیفیت بی‌نظیر ادامه خواهد داد. محصولاتی که مشتری به‌راحتی می‌تواند به آن‌ها اعتماد کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا