ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

احتمالاً جزئیات جدیدی از بازی Dragon Age 4 در ماه آینده منتشر می‌شود

به نظر می‌رسد که استودیوی «بایوور» (BioWare) به انتشار اطلاعات بیشتری از بازی Dragon Age 4 در اوایل ماه آینده اشاره دارد.

تقریباً یک سال از معرفی بازی Dragon Age 4 در رویداد The Game Awards 2018 می‌گذرد و طی این مدت، بایوور هیچ جزئیات قابل توجهی را از این عنوان به شدت مورد انتظار به اشتراک نگذاشته است ولی شاید این وضعیت در ماه آینده تغییر کند.

سوم نوامبر دهمین سالگرد انتشار Dragon Age: Origins، اولین نسخه از این سری نقش‌آفرینی محبوب بود. بسیاری از طرفداران این روز را به نوبه‌ی خود جشن گرفتند و بایوور نیز به توئیتر آمد و اعلام کرد که برنامه‌هایی برای جشن گرفتن در ماه آینده دارد.

امروز ده‌سالگی انتشار Dragon Age است! ما هیجان‌زده‌ایم برای اینکه به جشن طرفداران در چهارم دسامبر ملحق شویم و زندگی در این دنیایی که همگی عاشق آن هستیم برای دهمین سال را جشن بگیریم. شما را در چهارم دسامبر در روز Dragon 4ge خواهیم دید!

اگرچه این توئیت در نوع خود بسیار مستقیم و سر راست به نظر می‌رسد، شاید قصد دارد که به انتشار اطلاعات بیشتر از بازی Dragon Age 4 در روز چهارم دسامبر اشاره کند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، به‌جای Age از «4age» استفاده شده است که می‌تواند به Dragon Age 4 مربوط باشد. باید منتظر مان و دید که در ماه آینده اتفاقی خواهد افتاد یا خیر.

البته با این حال، حتی اگر بایوور چیزی برای به اشتراک گذاری داشته باشد، بازی Dragon Age 4 هنوز تا انتشار فاصله‌ی زیادی دارد. الکترونیک آرتس به‌تازگی اعلام کرده است که این عنوان در بهترین حالت در 2022 به انتشار خواهد رسید و این یعنی حداقل دو سال دیگر به مجموعه‌ی سال‌هایی که طرفداران برای آن انتظار کشیده‌اند اضافه شده است!

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن