ایرانسل برای مسافران نوروزی بسته‌های رومینگ ویژه ارائه کرد

ایرانسل برای سفرهای نوروز مشترکان خود بسته‌های ویژه و رایگان رومینگ بین المللی ارائه کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، به مشترکانی که تا پایان فروردین سال ۹۷  به کشورهای ترکیه، آذربایجان، قزاقستان، افغانستان، افریقای جنوبی، قبرس، چین، اتریش، آلمان، لهستان، لوکزامبورگ، چک، تایلند و ایتالیا سفر می‌کنند روزانه ۱۰ مگابایت اینترنت رومینگ رایگان ارائه می‌شود. مشترکانی که قصد سفر به کشورهای ذکر شده را دارند می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱۱*۸# از این بسته‌ها استفاده کنند. همچنین مشترکان می‌توانند با ارسال عدد ۱۷۵ به شماره ۵۵۵ از فهرست اپراتورهای مجاز در کشورهای مورد نظر اطلاع پیدا کنند.

 علاوه بر این، ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری، در دو بخش با توجه به مقصدهای مدنظر مشترکان خود بسته‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است. مشترکانی که قصد سفر به کشورهای افریقای جنوبی، آلمان، افغانستان، اتریش، اوگاندا، ایتالیا، بلژیک، تایلند، ترکیه، جمهوری چک، چین، سوئد، قبرس، قزاقستان، کامرون، لوکزامبورگ، مجارستان، نیجریه و یمن را دارند با شماره گیری کد دستوری  *۱۱۱۱*۳*۲# می‌توانند از این بسته‌های ویژه بهره بگیرند. همینطور مشترکانی که قصد سفر به کشورهای امارت متحده عربی، اندونزی، روسیه، عراق، سوئیس، قطر، کره جنوبی، دانمارک، استرالیا و گرجستان را دارند می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری  *۱۱۱۱*۳*۱# از بسته‌های ارائه شده استفاده کنند.

 بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، با ۵۱ کشور و ۶۹ اپراتور رومینگ نسل ۴ یا ۴G  و با ۱۴۹ کشور و ۲۷۳ اپراتور رومینگ نسل ۳ یا ۳G خود را گسترش داده است.

 مشترکان ایرانسل که قصد سفر به خارج از کشور دارند، می‌توانند با ارسال نام کشور مقصد (به فارسی یا انگلیسی) به شماره ۵۵۵ و یا مراجعه به صفحه رومینگ وب‌سایت ایرانسل به نشانیirancell.ir/roaming  و با جست‌وجوی کشور مقصد، از برقراری خدمات رومینگ و تعرفه خدمات رومینگ با اپراتورهای کشور مد نظرشان آگاهی و اطمینان پیدا کنند.

 ایرانسلی‌ها برای فعال‌سازی خدمات رومینگ باید پیش از خارج شدن از ایران از طریق شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱۱*۱#از سیم کارت خود و یا با استفاده از نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» اقدام کنند.

همچنین در طول سفر امکان افزایش شارژ و مدیریت حساب ایرانسلی، از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۷* و یا استفاده از نرم افزار کاربردی یا نسخه‌ وب «ایرانسل من» به نشانیmy.irancell.ir  امکان‌پذیر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا