ایرانسل به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه کشور گواهینامه نظام امنیت اطلاعات (نما) را دریافت کرد

ایرانسل گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات (نما) را دریافت کرد. ایرانسل نخستین اپراتور دریافت کننده این گواهینامه است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بنا بر ممیزی‌های انجام شده توسط شرکت پایانه داده‌های نوین، دارنده پروانه خدمات ممیزی در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) و تأیید انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده سازی شده، ایرانسل گواهی انطباق در قلمرو «واحد مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات» را که به تأیید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران رسیده است، دریافت کرد.

بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، همواره در حال به‌روزرسانی شبکه خود است تا مشترکان با اطمینان از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوند.

گواهینامه نظام مدیریت امنیت اطلاعات در واحد مدیریت حساب مشترکان، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مهمترین گواهینامه حوزه امنیت در کشور قلمداد می‌شود که ایرانسل در جریان ارزیابی‌های انجام شده به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه کشور موفق به دریافت آن شده است.

ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری طی ارزیابی‌های انجام شده بالاترین امتیازهای لازم در حوزه‌های مدیریت منابع انسانی، مدیریت ریسک تجاری، فرایندهای بازبینی امنیتی شبکه و سیستم مدیریت حساب مشترکان که تضمین کننده رعایت بالاترین استانداردهای سیستم امنیت مشترکان است را به دست آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا