بازسازی واقعی هرآنچه دیده اید با محصولات Levels3D در سال ۲۰۱۸

برند Levels3D در سپتامبر ۲۰۱۲ تاسیس شد و تخصص آن در زمینه ی تصاویر سه بعدی و واقعیت تقویت شده شده می باشد. این کمپانی در CES2018 نسخه ی جدیدی از برنامه ی کاربردی خود از جمله مدل های مش بندی شده و امکان افزودن نوشته های سه بعدی که داخل مدل گرفته و ضبط می شوند و در در واقعیت افزوده قابل مشاهده است را به نمایش گذاشت. جایزه “دیجیتال سازی و مدل سازی آثار موجود” در سال ۲۰۱۶ به دلیل ضبط تصاویر S3D به Levels3D تعلق گرفت.

نسخه آینده MyCaptR: مش بندی، حاشیه نویسی، دقت

پس از چند ماه توسعه و تست کاربر، در اوایل سال ۲۰۱۸ نسخه ۲.۰ نرم افزار اسکن ۳D منتشر خواهد شد.

تجربه ی بهبود یافته ی کابر، عبور ابر نقطه به مش

 

ابر نقطه خروجی سیستم های اسکن ۳D “Brute” (از جمله اسکنرها) است. این فضا به طور کامل با فرکانس پیکربندی شده و بدون اطلاعات هوشمند است: یک نقطه برای هر سانتی متر.

فرمت جدید ذخیره سازی فوق العاده جمع و جور این محصول، برای کد کردن مش مزایای زیر را ارائه می دهد:

فضای ذخیره سازی کاهش یافته به دلیل اسکن های ۳D بسیار سبک تر است

بهترین تجربه کاربر به دلیل بارگذاری سریع تر  و سیالیت بیشتر برای نمایش

یکی دیگر از مزایای بزرگ مش این است که راه بسیار خوبی برای پیدا کردن خود در فضا فراهم می کند. یک کاربر ناآشنا با استفاده از ابر نقطه ها قادر خواهد بود به راحتی مکان یابی کرده و عناصر مورد نظر خود را راحت تر تصور نماید.

بازسازی سه بعدی قابل اعتمادتر

در نسخه ی جدید، با بازسازی دو گذر، کیفیت مدل سه بعدی بهبود بخشیده شده است.

یادداشت برداری به طور مستقیم در مدل سه بعدی

مسیرهای متقاطع جدید به شما اجازه ی یادداشت نویسی (حاشیه نویسی) را داده که در واقعیت به صورت واقعی روی صفحه ی تلفن همراه شما خود را نشان می دهند. برای هر یادداشت برداری، این نرم افزار یک عکس، یک موقعیت سه بعدی از آن و آرشیو و یک توصیف از آن و هر زمینه دیگری که کاربر برای پیکربندی و پر کردن آن مراقبت کرده است بایگانی می کند.

این یادداشت ها به مدل سه بعدی ضمیمه شده و با فرمت سازگار BIM صادر می شوند، همچنین می توانید آنها را به CSV یا PDF برای استفاده در برنامه های شخص ثالث ارسال کنید.

امّا بیش از همه ی این ها، این نرم افزار به شما کمک می کند که تمام قطعات و زوایای جایی که آن را اسکن نموده اید و نیز یادداشت های مربوط به آن را حفظ و ذخیره داشته باشد. این به شما اجازه می دهد که همه ی اطلاعات موجود در یک فضا یا یک زمینه را با مجسم کردن آن فضا در یک واقعیت افزوده، با دیگر افراد به اشتراک بگذارید.

طبقه بندی یادداشت ها

هنگام یادداشت برداری در مورد مدل سه بعدی و حالت واقعیت تقویت شده، می توانید حاشیه نویسی ها را به منظور بهینه سازی توضیحات خود با توجه به دسته های مختلف و زیر مجموعه ها، ارجاع دهید. یک رنگ به هر یک از آنها اختصاص داده می شود تا اطلاعات ضبط شده سریع و راحت را پیدا کند.

برای انجام این کار، هنگام اضافه کردن اطلاعات، شما باید این دسته را انتخاب کنید و یادداشت برداری نمایید سپس به عنوان نقطه رنگی در مدل سه۳ بعدی شما نمایش داده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا