کامپیوتر خانگی

بازی Apex Legends به‌زودی به استیم راه پیدا می‌کند؛ تاخیر نسخه‌ی نینتندو سوئیچ

الکترونیک آرتس به‌زودی بازی Apex Legends را بر روی استیم عرضه می‌کند اما انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان را به تعویق انداخته است.

الکترونیک آرتس اعلام کرده است که در 4 نوامبر (14 آبان) همزمان با آغاز فصل هفتم بازی Apex Legends، آن را روی استیم به عرضه خواهد رساند تا این عنوان، جدیدترین عنوان عمده‌ی این شرکت باشد که از اوریجین به استیم راه پیدا می‌کند.

گفته شده است بازیکنان می‌توانند بین اوریجین و استیم در رفت و آمد باشند و این بدین معنی است که پیشروی در بازی و آزاد شدن آیتم‌ها، در هر دو پلتفرم اعمال خواهد شد.

همچنین کاربران استیم ستیم سه آویز برای سلاح مرتبط با سری بازی‌های Half-Life و Portal دریافت خواهند کرد که در ادامه تصویری را از آن‌ها مشاهده می‌کنید:

بازی Apex Legends

سال گذشته الکترونیک آرتس پس از اینکه نزدیک به ده سال عناوینش را به‌صورت انحصاری بر روی شبکه‌ی مخصوص خود اوریجین عرضه می‌کرد، بالاخره به استیم بازگشت و در تابستان گذشته هم ده‌ها عنوان از جمله نسخه‌های متعدد سری Battlefield ،Crysis ،Need for Speed و Dragon Age و عناوین جذاب دیگر را روی این شبکه به انتشار رساند و نهایتاً در انتهای آگوست، سرویس اشتراکی Origin Access را نیز به استیم آورد که حرکت جالب توجهی بود.

با این حال، الکترونیک آرتس خبر ناخوشایندی را هم برای به اشتراک گذاری دارد. انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ به سال آینده موکول شده و «چد جنیر» (Chad Genier)، کارگردان بازی Apex Legends در این خصوص جنین توضیح داده است:

ما همچنان سخت مشغول کار روی این نسخه هستیم اما برای اینکه عدالت را رعایت کنیم و بهترین تجربه را که بازیکنان سوئیچ لایق آن هستند ارائه دهیم، تیم ما به زمان بیشتری نیاز دارد. امسال دست کم چالش‌های جدید غیرمنتظره‌ای را به دنبال داشته و نمی‌خواهیم که در هیچ کاری عجله کنیم.

جنیر تایید کرده است که نسخه‌ی نینتندو سوئیچ با پشتیبانی از کراس‌پلی یا همان بازی میان‌پلتفرمی به عرضه خواهد رسید. همچنین انتظار می‌رود که این نسخه در زمینه‌هایی نظیر محتویات فصلی، با سایر نسخه‌ها برابر باشد.

بازی Apex Legends هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار دارد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن