ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Apex Legends در آینده فراتر از یک عنوان بتل رویال خواهد شد

کارگردان بازی Apex Legends اظهار داشته است که استودیوی «ریسپان» (Respawn) در نظر دارد آن را فراتر از یک بازی بتل رویال گسترش بدهد.

بازی Apex Legends بسیار قدرتمند و با رکوردشکنی‌های متعدد شروع کرد و پس از گذشت بیش از یک سال از عرضه و در هفتمین فصلش، همچنان با مدل سرویس‌گونه‌ی خود به رشد هرچه بیشتر ادامه می‌دهد. با این حال، ممکن است که استودیوی ریسپان تغییرات بیشتر و قابل توجه‌تری را در آن ایجاد کند و حتی آن را فراتر از یک تجربه‌ی بتل رویال گسترش بدهد.

به‌تازگی «چاد گرنیه» (Chad Grenier)، کارگردان بازی Apex Legends، طی مصاحبه با یوروگیمر از احتمال وقوع چنین اتفاقی گفته است. به گفته‌ی وی، در استودیوی ریسپان همواره بحث راجع به چیزهای جدیدی که می‌توان با این عنوان امتحان کرد خصوصاً در زمینه‌ی حالت‌های بازی جریان دارد.

در حال حاضر این یک بازی بتل رویال است. در خصوص آینده، ما بحث‌های زیادی درباره‌ی اینکه آیا باید فراتر از بتل رویال هم گسترش پیدا کنیم داریم. ما این مجموعه‌ی شخصیت‌ها را داریم که مردم دوستشان دارند – دیگر به چه روش می‌توان از آن‌ها استفاده کرد؟ فکر می‌کنم در آینده خواهید دید که این بازی بیشتر از یک بازی بتل رویال خواهد شد. خواهید دید که ما این حالت‌های بازی و راه‌های دیگر برای بازی کردن را خواهیم داشت. فکر می‌کنم این نقطه‌ی شروع خوبی است.

بازی Apex Legends هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار دارد و فردا یعنی 4 نوامبر (14 آبان)، فصل هفتم آن رسماً آغاز می‌شود و همچنین نسخه‌ی پی‌سی آن به استیم راه پیدا می‌کند. این درحالی است که اخیراً نسخه‌ی نینتندو سوئیچ آن هم با تاخیر مواجه شده و حال باید انتظار عرضه‌اش در سال 2021 را داشته باشیم.

نظر شما درمورد بازی Apex Legends چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن