ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Cyberpunk 2077 شاید در زمان عرضه از Photo Mode برخوردار باشد

ظاهراً از همان ابتدا قابلیت تصویربرداری در بازی Cyberpunk 2077 را خواهید داشت و می‌توانید تا هر چقدر که دوست دارید از کیانو ریوز برای خود عکس جمع‌آوری کنید!

به نظر می‌رسد که توئیت جدید حساب کاربری رسمی بازی Cyberpunk 2077 به وجود حالت Photo Mode در آن اشاره دارد. در این توئیت، دو هشتگ CaptureCyberpunk# و PhotosFromNightCity# مورد استفاده قرار گرفته و تصویر متحرکی نیز ضمیمه شده است که شهر Night City را به نمایش می‌گذارد درحالی که در انتهای آن یک آیکون دوربین ظاهر می‌شود.

Photo Mode جزو حالت‌های محبوب و پرتقاضا، به‌خصوص برای عناوینی مثل Cyberpunk 2077 است که دنیایی عظیم و زیبا دارند و نمایش‌های این عنوان تاکنون نشان می‌دهد که می‌توان از جای جای آن تصاویر جذابی را ضبط کرد.

باید منتظر ماند و دید که حالت Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 از چه امکاناتی برخوردار خواهد بود. در بسیاری از عناوین بازیکن قابلیت‌های محدودی دارد. به هر حال، اگر این توئیت تأیید وجود چنین حالتی باشد که احتمالاً نیز همین‌طور است، این یعنی بازیکنان نیازی به استفاده از روش‌های دیگر از جمله مادها بر روی نسخه‌ی پی‌سی جهت فراهم کردن قابلیت تصویربرداری نخواهند داشت. همچنین احتمالاً این حالت از همان زمان عرضه در دسترس خواهد بود از آنجا که استودیوی «سی‌دی پراچکت رد» (CD Projekt Red) به این زودی به آن اشاره نموده است. به‌عنوان مثال Control در زمان انتشار دارای Photo Mode نبود ولی این قابلیت پس از مدتی به آن افزوده شد، درحالی که سازندگان Days Gone پیش از عرضه درباره‌ی حالت Photo Mode صحبت کرده بودند و در همان زمان عرضه این قابلیت برای آن فراهم شده بود.

بازی Cyberpunk 2077 در ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ مصادف با ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ برای پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و در تاریخ دیرتری بر روی گوگل استادیا منتشر می‌شود.

نظر شما راجع به بازی Cyberpunk 2077 چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن