ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگینینتندو

بازی Cyberpunk 2077 در صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا در هفته‌ی گذشته

بازی Cyberpunk 2077 تا به اینجا عملکردی بسیار قوی از خود به نمایش گذاشته و اکنون مشاهده می‌کنیم که به صدر جدول فروش بریتانیا دست یافته است.

با آمار و ارقام عجیب بازی Cyberpunk 2077 کاملاً قابل پیش‌بینی بود که این هفته صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا را از آن خود می‌کند خصوصاً از آنجا که عنوان بزرگ دیگری به‌جز آن در ماه دسامبر به انتشار نرسیده است. با این حال، این عنوان علی‌رغم آمار عالی خود همچنان در زمینه‌ی فروش هفته‌ی اول در سال 2020 پیش از FIFA 21 قرار دارد.

تقریباً 60 درصد از فروش فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 متعلق به نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 است و 35 درصد به ایکس‌باکس وان و تنها 5 درصد به پی‌سی برمی‌گردد. با این وجود، بیش از 50 درصد از فروش کلی این بازی در سراسر جهان شامل فروش دیجیتالی، برای نسخه‌ی پی‌سی است.

طی هفته‌های آتی شاهد تخفیفات ویژه‌ی کریسمس خواهیم بود اما احتمالاً بازی Cyberpunk 2077 تا پایان سال جاری قیمت کامل خود را حفظ خواهد کرد که شاید باعث شود جایگاه اول پرفروش‌ترین‌ها را در آینده‌ی نزدیک از دست بدهد.

پس از بازی Cyberpunk 2077 عنوان بزرگ اکتیویژن Call of Duty Black Ops Cold War را در جایگاه دوم مشاهده می‌کنیم که تا یک روز آینده فصل اول محتویات پس از عرضه‌اش آغاز می‌شود. هفته‌ی گذشته Black Ops Cold War با افت 2 درصدی در فروش نسبت به هفته‌ی قبل خود مواجه شد و اکنون با عرضه‌ی عنوان عظیم استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red)، یک پله نزول داشته است. و احتمال دارد که حتی یک پله بیشتر هم نزول پیدا کند از آنجا که Animal Crossing New Horizons رشدی 8 درصدی را در فروش خود نسبت به هفته‌ی گذشته تجربه کرده است.

Assassin’s Creed Valhalla نیز که خوشبختانه موفق شده برای یوبی‌سافت رکوردهای قابل توجهی را به ارمغان آورد، جایگاه چهارم خود را حفظ کرده است درحالی که الکترونیک آرتس با حذف تخفیفات جمعه‌ی سیاه و «دوشنبه‌ی مجازیِ» FIFA 21 باعث شده است این عنوان به جایگاه پنجم جدول سقوط کند.

در ادامه لیست 10 عنوان پرفروش هفته‌ی گذشته در بریتانیا را مشاهده می‌کنید. طبق معمول در جدول فروش هفتگی بریتانیا تنها فروش فیزیکی عناوین لحاظ شده است.

  1. Cyberpunk 2077
  2. Call of Duty: Black Ops Cold War
  3. Animal Crossing: New Horizons
  4. Assassin’s Creed Valhalla
  5. FIFA 21
  6. Just Dance 2021
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. Spider-Man: Miles Morales
  9. Minecraft: Switch
  10. Super Mario 3D All-Stars

نظر شما درمورد عملکرد بازی Cyberpunk 2077 و سایر عناوین چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن