ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Cyberpunk 2077 کمپین کوتاه‌تری از The Witcher 3 خواهد داشت

ظاهراً از آنجا که عده‌ی بسیاری از بازیکنان The Witcher 3 را تا انتها طی نکردند، بازی Cyberpunk 2077 قرار است دارای کمپینی کوتاه‌تر باشد.

The Witcher 3: Wild Hunt جزو آن عناوین طولانی بود که برخی بازیکنان نمی‌توانستند آن را به پایان برسانند و پس از طی کردن بخشی از این عنوان، آن را کنار می‌گذاشتند و این موضوعی است که هنگام ساخت و طراحی مراحل بازی Cyberpunk 2077 مورد توجه استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) بوده است.

با توجه به مشاهدات کاربر ResetEra با نام Saucycarpdog در استریم CohhCarnage روی توئیچ، «پاتریک کی. مایلز» (Patrick K. Milles)، طراح مراحل بازی Cyberpunk 2077 در بخش پس از نمایش استریم Night City Wire اظهار داشته است که این عنوان کمی کوتاه‌تر از The Witcher 3 خواهد بود علت آن، این است که طبق آمار داخلی این استودیو عده‌ی بسیاری بخش عمده‌ای از The Witcher 3 را بازی کرده‌اند اما آن را به اتمام نرسانده‌اند.

تفاوت بین اینکه تمامی قسمت‌های بازی را تکمیل کنید و اینکه داستان اصلی را طی کنید… می‌دانیم که داستان اصلی در Cyberpunk 2077 کمی کوتاه‌تر از The Witcher 3 خواهد بود چون عده‌ی زیادی از طولانی بودن داستان The Witcher 3 گله می‌کردند. با توجه به آمار، تعداد عظیمی از بازیکنان بخش زیادی از بازی را طی کرده بودند ولی هیچ وقت آن را به پایان نرسانده بودند. ما می‌خواهیم که شما کل داستان را ببینید و به همین خاطر داستان را کوتاه‌تر ساختیم اما فعالیت‌های زیادی وجود دارد و در خصوص اینکه تکمیل کل آن چقدر زمان می‌برد، پیش‌بینی دقیقی ندارم.

با توجه به سایت How Long To Beat، به پایان رساندن داستان اصلی The Witcher 3’ بیش از 50 ساعت و تکمیل تمامی مراحل و بخش‌های مختلف آن حدود 172 ساعت زمان می‌برد.

بازی Cyberpunk 2077 که می‌توان آن را یکی از مورد انتظارترین بازی‌های چند سال اخیر دانست، پس از سال‌ها انتظار و تاخیرهای متعدد بالاخره در 19 نوامبر 2020 (29 آبان 1399) برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، تا اواخر سال جاری میلادی برای گوگل استادیا و در سال 2021 بر روی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس عرضه خواهد شد. و خوشبختانه اخیراً استودیوی سی‌دی پراجکت رد اظهار داشته است که انتشار این بازی دوباره به تعویق نمی‌افتد و در موعد مقرر روانه‌ی بازار خواهد شد. همچنین اخیراً مشخصات سیستم مورد نیاز آن اعلام شده است که می‌توانید از اینجا آن را مشاهده کنید.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن