پی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Death Stranding: بیش از نصف اعضای تیم سازنده کارمند سابق کونامی بوده‌اند

به‌تازگی دریافته‌ایم که تیمی کاملاً ثابت شده بر روی جدیدترین ساخته‌ی کارگردان کارکشته هیدئو کوجیما یعنی بازی Death Stranding کار کرده است.

بیش از چهار سال از اختلاف و نهایتاً جدایی دو همکار چند ده ساله یعنی هیدئو کوجیما و کونامی هنگام عرضه‌ی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می‌گذرد. با این وجود هنوز واضح نیست که چه اتفاقاتی بین آن‌ها رخ داد. به هر حال کوجیما در آخر استودیوی مخصوص خود را با نام کوجیما پروداکشنز تأسیس کرد و بسیاری از کارکنان کونامی هم به همراه خود به این استودیو آورد.

به نقل از VGC، در تیتراژ بازی Death Stranding مشاهده می‌شود که ۶۷ نفر از ۱۲۰ نفر اصلی‌ای که روی این عنوان کار کار کرده‌اند پیش‌تر کارمند کونامی بوده‌اند. کوجیما برای نزدیک به سه دهه خالق و کارگردان سری Metal Gear بوده است و جای تعجب ندارد که در طول این مدت روابطی قوی را با همکاران خود برقرار کرده باشد و یک تیم پایدار و منسجم را با یکدیگر تشکیل داده باشند.

بازی Death Stranding پس از مدت‌ها انتظار بالاخره بر روی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته و قرار است در تاریخ نامشخصی در اوایل تابستان ۲۰۲۰ برای پی‌سی هم منتشر شود. شرکت ۵۰۵ گیمز انتشار این نسخه را بر عهده دارد و همچنین این نسخه از همان ابتدا هم روی استیم و هم روی فروشگاه اپیک گیمز قرار خواهد گرفت و دور از حواشی‌ها و رقابت‌های این دو پلتفرم بزرگ خواهد بود.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن