ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی FIFA 21 پرفروش‌ترین عنوان هفته‌ی گذشته در بریتانیا بوده است

بازی FIFA 21 مثل همیشه قدرتمند ظاهر شده و توانسته است در هفته‌ی اول عرضه‌اش، صدر پرفروش‌ترین عناوین بریتانیا را از آن خود کند.

جدول فروش هفتگی بریتانیا به‌تازگی به انتشار رسیده و جای تعجبی ندارد که بازی FIFA 21 شروعی قوی داشته اگرچه نسبت به سال گذشتی افتی را در میزان فروش فیزیکی تجربه کرده است.

بازی FIFA 21 در هفته‌ی اول عرضه‌اش در صدر پرفروش‌ترین‌های بریتانیا قرار گرفته و مدعیانی نظیر Star Wars: Squadrons و Crash Bandicoot 4 را پشت سر گذاشته است. به گزارش Ukie که آمار فروش بریتانیا را جمع‌آوری می‌کند، 3.6 میلیون بازیکن در 24 ساعت اول انتشار FIFA 21 وارد آن شده‌اند. طبق تمامی شواهد، این عنوان شروع موفقی را تجربه کرده است.

GamesIndustry.biz گزارش کرده است که فروش فیزیکی بازی FIFA 21 نسبت به نسخه‌ی سال گذشته، 42 درصد افت داشته است که رقم قابل توجهی به شمار می‌رود و البته می‌تواند دلایل مخصوص خود را داشته باشد. با این حال، فروش دیجیتالی مثل همیشه در حال رشد است و امسال بخش عمده‌ای از بازیکنان از این روش برای خرید FIFA 21 استفاده کرده‌اند. همچنین با عرضه‌ی این عنوان برای کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس در ماه آینده، شاهد موج دیگری از فروش آن خواهیم بود.

در هر صورت، به‌طور کلی FIFA 21 در وضعیت خوبی به سر می‌برد و طبق معمول جزو برجسته‌ترین عناوین جدول فروش هفتگی بریتانیا محسوب می‌شود.

پس از بازی FIFA 21، دو عنوان Star Wars: Squadrons و Crash Bandicoot 4 را به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم مشاهده می‌کنیم و بعد از آن هم شاهد حضور برجسته‌ی آثار نینتندو از جمله Animal Crossing 4: New Horizons و Super Mario 3D All-Stars هستیم. Minecraft و نسخه‌ی جدید و متفاوت این فرانچایز بزرگ یعنی Minecraft Dungeons هم به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و هشتم قرار گرفته‌اند.

در ادامه لیست 10 عنوان پرفروش هفته‌ی گذشته در بریتانیا را مشاهده می‌کنید:

  1. FIFA 21
  2. Star Wars: Squadrons
  3. Crash Bandicoot 4: It’s About Time
  4. Animal Crossing 4: New Horizons
  5. Super Mario 3D All-Stars
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Minecraft
  8. Minecraft Dungeons
  9. Marvel’s Avengers
  10. Ring Fit Adventure

نظر شما راجع به عملکرد بازی FIFA 21 و سایر عناوین جدول چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن