ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

هدف کپ‌کام تبدیل بازی Resident Evil Village به موفق‌ترین نسخه‌‌ی سری است

هدف اصلی کپ‌کام برای سال 2021 این است که بازی Resident Evil Village به موفق‌ترین نسخه‌ی این سری از لحاظ عمکلرد تجاری تبدیل شود.

Resident Evil مدتی طولانی است که یکی از موفق‌ترین فرانچایزهای کپ‌کام به شمار می‌رود و طی چند سال گذشته پس از فراز و نشیب‌هایی که پشت سر گذاشت، حتی بیش از گذشته رشد پیدا کرده است. نسخه‌های اخیر سری نه‌تنها با تحسین منتقدان و بازیکنان مواجه شده‌اند بلکه از لحاظ تجاری نیز درخشان ظاهر شده‌اند و در بازه‌های طولانی فروش چشمگیری داشته‌اند. حال کپ‌کام انتظار دارد که بازی Resident Evil Village از تمامی این نسخه‌ها موفق‌تر عمل کند.

مدیر بازاریابی کپ‌کام در اروپا، خاورمیانه، آفریقا و بریتانیا یعنی «آنتوان مولانت» (Antoine Molant) در گفت‌وگو با GamesIndustry اظهار داشته که هدف اصلی این شرکت برای سال 2021 این است که بازی Resident Evil Village به موفق‌ترین نسخه‌ی سری، نه‌تنها از لحاظ فروش بلکه حتی کیفیت تبدیل شود.

اگرچه همزمان اتفاقات زیادی در جریان است، هدف اصلی ما برای امسال این است که اطمینان حاصل کنیم Resident Evil Village بهترین عملکرد را از لحاظ کیفی و همچنین تجاری بین عناوین Resident Evil خواهد داشت.

کپ‌کام همواره بلندپرواز بوده به حدی که حتی مدعی شده است که بازی Resident Evil Village می‌تواند بهترین بازی ترسناک تاریخ باشد درحالی که گزارشات از فروش چشمگیری که این شرکت پیش‌بینی می‌کند حکایت دارند. باید منتظر ماند و دید که این عنوان خواهد توانست انتظارات را برآورده کند یا خیر اما بی‌شک انتظارات برای آن بسیار بالا است.

Resident Evil Village در 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400) برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سریز ایکس/سریز اس عرضه خواهد شد. همچنین دموی دوم آن در بهار جاری به انتشار می‌رسد. علاوه بر این، عنوانی چندنفره با نام Resident Evil Re:Verse به‌صورت رایگان در کنار این عنوان در قالب یک بسته روانه‌ی بازار خواهد شد که مشابه Resident Evil: Resistance برای نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 است و به نوعی نقش بخش آنلاین Village را ایفا می‌کند. نهایتاً از اینجا می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز این عنوان برای پی‌سی را که به‌تازگی مشخص شده است مشاهده کنید.

نظر شما راجع به بازی Resident Evil Village تا به اینجا چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن