کامپیوتر خانگی

بازی Sea of Thieves رسماً بر روی استیم منتشر می‌شود

استودیوی «رر» (Rare) به ‌تازگی اعلام کرده است که بازی Sea of Thieves را به ‌زودی روی پلتفرم استیم نیز در دسترس قرار خواهد داد.

بازی Sea of Thieves از زمان عرضه‌اش در سال 2018 تاکنون، به تدریج پیشرفت کرده و گسترش یافته است. تا به اینجای کار این عنوان بیش از 10 میلیون بازیکن را روی پی‌سی و ایکس‌باکس وان گرد هم آورده درحالی که به‌طور مداوم به‌روزرسانی‌ها و محتویات جدید دریافت کرده است. حال با عرضه‌اش در استیم، قطعاً با موج جدیدی از بازیکنان همراه خواهیم بود.

استودیوی رر رسماً اعلام کرده است که بازی Sea of Thieves در 3 ژوئن (14 خرداد) راهی استیم خواهد شد. پیش‌تر عرضه‌ی این بازی روی استیم در سال 2020 تایید شده بود اما حال به تاریخ دقیقی دست پیدا کرده‌ایم.

Sea of Thieves با قیمت 40 دلار روی استیم منتشر می‌شود و همچنین نسخه‌ی استیم آن از کراس‌پلی کامل با ایکس‌باکس وان و سایر بازیکنان پی‌سی روی ویندوز استور بهره می‌برد. داده‌ها نیز بین تمامی نسخه‌ها از طریق اتصال به حساب کاربری ایکس‌باکس لایو قابل انتقال خواهد بود.

Sea of Thieves در زمان عرضه‌اش بازخوردهای ضد و نقیضی دریافت کرد و درحالی که از سبک جذاب و قابلیت‌های ارتباطی متعدد برخوردار بود، ماموریت‌ها و سفرهای تکراری و خسته‌کننده که نتیجه و پاداش چندان قابل توجهی نداشتند از ارزش تجربه‌ی کلی می‌کاستند. با این حال، Sea of Thieves مانند بسیاری از عناوین سرویس‌گونه در سال‌های اخیر با پشتیبانی سازندگان و ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتویات تازه و متنوع، طی دو سال تغییر چشم‌گیری کرد و به تجربه‌ای پایدار تبدیل شد که در عین منحصر به فرد و شاید ساده بودن، می‌تواند میلیون‌ها بازیکن را سرگرم کند و آن‌ها را مدت‌ها در دریا از کشتی به کشتی و از جزیره به جزیره‌ای دیگر ببرد.

نظر شما درباره‌ی بازی Sea of Thieves چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن