پی اس 4

بازی Spider-Man: Miles Morales تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت

شاید بسیاری انتظار داشتند که بازی Spider-Man: Miles Morales مانند نسخه‌ی اصلی از شخصیت‌های قابل بازی متعددی بهره ببرد، اما چنین نخواهد بود.

بازی Spider-Man: Miles Morales کمتر از یک ماه دیگر روانه‌ی بازار می‌شود و همان‌طور که از از عنوان آن مشخص است، شما را در نقش «مایلز مورالز» (Miles Morales) قرار می‌دهد. از آنجا که عنوان Spider-Man سال 2018 برخی مواقع این امکان را فراهم می‌کرد که در نقش مایلز یا «مری جین» (Mary Jane) بازی کنید، این سوال به وجود می‌آید که آیا چنین اتفاقی برای این نسخه یا همان گسترش‌دهنده‌ی مجزای جدید نیز رخ خواهد داد و به‌عنوان مثال برای بخشی از بازی، پیتر پارکر قابل بازی خواهد بود یا خیر.

به گفته‌ی کارگردان نوآوری «برایان هورتون» (Brian Horton)، بازی Spider-Man: Miles Morales تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت. وی طی مصاحبه با گیم اینفورمر اظهار داشته است که بازیکنان کل بازی را در نقش مایلز مورالز طی می‌کنند و تمرکز تمام روی این شخصیت باعث شده است که تیم سازنده بتواند بهترین توان خود را برای ارائه‌ی آن به بهترین شکل به کار گیرد.

Spider-Man: Miles Morales که اخیراً توسعه‌ی آن به اتمام رسیده و اصطلاحاٌ گُلد شده است، در 12 نوامبر مصادف با 22 آبان همزمان با عرضه‌ی پلی‌استیشن 5، برای این کنسول و همچنین پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. سونی پیش‌تر Spider-Man: Miles Morales را گسترش‌دهنده‌ای بر نسخه‌ی اصلی و اول معرفی کرده بود اما پس از آن، اینسومنیاک آن را یک عنوان مستقل خواند که در واقع «ماجراجویی بعدی در دنیای Marvel’s Spider-Man» به حساب می‌آید؛ عنوانی کوچک‌تر نسبت به Spider-Man محصول سال 2018 که می‌توان آن را معادل Uncharted: The Lost Legacy برای Uncharted 4 دانست که ماهیت مشابه‌ای داشت.

نظر شما درباره‌ی بازی Spider-Man: Miles Morales تا به اینجای کار چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن