بلندپروازی‌هایتان را در HTC U Ultra

به گزارش روابط عمومی سیارنیوز، htc به بهانه جشن پایان سال در کنار خبرنگاران،گوشی جدید خود به نام HTC U Ultra را نیز معرفی کرد.

در این مراسم سامان کاویان مدیر دفتر htc در ایران، گوشی جدید این برند را به عنوان پرچمدار جدید این برند معرفی کرد و همچنین شرکت سامتل را به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش معرفی کردند.

HTC U Ultra را می توانید به عنوان یک دستیار و همدم تکنولوژی با پیشرفته ترین امکانات روز در اختیار داشته باشید.

دارای سطح سیال جدیدی با منحنی‌های سه‌بعدی زیباست که برای بازتاب‌دادن بهترین‌های شما طراحی شده است. ساختار شیشهٔ خمیدهٔ متقارن و پر زرق‌وبرق۱ نور را به زیبایی باز می‌تاباند و لایه رنگی از بخارات مواد معدنی برای افزایش عمق و جلوه از هر زاویه‌ای سطح صیقلی به طرفین تلفن متمایل می‌شود و بدون درزی در آن آمیخته می‌شود به آن اجازه می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن در دست شما قرار گیرد .

HTC Sense Companion

دستیار شخصی‌ای که همیشه از شما یاد می‌گیرد و به شما یادآوری می کند که در روز برفی لباس گرم بپوشید و زودتر راهی محل کارتان بشوید

یا اگر به‌نظر برسد که باتری تا رسیدنتان به خانه کفاف نمی‌دهد، به شما یادآوری می‌کند گوشی را شارژ کنید و حتی وقتی آخر هفته بیرون هستید، بهترین رستوران‌ را به شما پیشنهاد می‌کند.

شما را می‌شناسد-  و طوری ساخته شده تا در طول زمان پیشرفت کند و شما را بهتر بشناسد.۳

به «تو» پاسخ می‌دهد

تشخیص صدا – طبیعی‌ترین شیوه برای تعامل HTC U Ultra می‌تواند صدایتان را تشخیص داده و به آن پاسخ دهد. حتی وقتی که در حالت آماده‌به‌کار است.

تنها با گفتن در تلفنتان پیمایش کنید، تماس‌ها را بگیرید یا رد کنید، زنگ هشدار را به تعویق بیاندازید یا خاموش کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا