بهترین‌ها در مسابقه دو سامسونگ دویدند

سومین رویداد کمپین «بهترین باشیم» سامسونگ روز پنج‌شنبه ۱۱ آبان ماه با حضور علاقه‌مند‌ان به ورزش دو در دریاچه چیتگر تهران برگزار شد. در این مسابقه صدها نفر در دو بخش آقایان و خانم‌ها مسیر ۲/۴ کیلومتری دور دریاچه چیتگر را دویدند.

در این مراسم بام‌سوک‌ هانگ مدیر سامسونگ ایران، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی و قهرمانان مطرح ورزش ایران حضور داشتند.

تیمور غیاثی، مدیر تیم‌های ملی دو و میدانی ایران در سخنانی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری مسابقه دو‌، توجه شرکت سامسونگ به موضوع سلامت و ورزش پایه‌ای دو را مثال‌زدنی دانست.

در حاشیه این رقابت از محمد نصیری، قهرمان پرافتخار وزنه‌برداری، تیمور غیاثی، پیشکسوت رشته دو و میدانی، سجاد مرادی و هادی سپهرزاد ملی‌پوشان سابق دو و میدانی ایران تجلیل به عمل آمد.

حضور گسترده و پرشور علاقه‌مندان و همینطور آب‌وهوای مساعد دریاچه چیتگر لحظات نشاط‌بخشی را برای شرکت‌کنندگان رقم زده بود. در کنار این می‌توان به مشارکت چشمگیر خانم‌ها و نظم فوق‌العاده مراسم اشاره کرد.

نفرات شرکت‌کننده در رقابت روز پنج‌شنبه، پیش از این با ثبت‌نام در وبسایت شرکت سامسونگ برای حضور و رقابت اعلام آمادگی کرده بودند. سامسونگ برای برگزاری هر چه بهتر سومین رویداد کمپین «بهترین باشیم» تمامی تمهیدات لازم مانند ایستگاه‌های آب و آتش‌نشانی را تدارک دیده بود. در طول مسیر مسابقه هم پزشکان و نیروهای امدادی برای کمک به دوندگان در مواقع ضروری حضور داشتند. ضمن اینکه کلیه شرکت‌کنندگان در این رقابت تحت پوشش بیمه ورزشی بودند.

در پایان مسابقات جعفر مرادی، مرتضی بیرانوند و محمد جعفری به ترتیب بر روی سکوهای اول تا سوم بخش آقایان ایستادند. در بخش خانم‌ها هم پریسا عرب زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و مقام اول را به خود اختصاص داد. در این بخش نرگس خانی مقام دوم و طاهره عبدا‌لله‌زاده رتبه سوم مسابقه دو سامسونگ را کسب کرد.

به نفرات اول هر بخش یک دستگاه تلویزیون ۵۵ اینچی QLED سامسونگ اهدا شد. برای نفرات دوم و سوم نیز ساندبارهای سری ۷ سامسونگ در نظر گرفته شده بود و نفرات چهارم تا دهم هر بخش هم هدفون‌ بی‌سیم  Level U Proسامسونگ را به خانه بردند.

همچنین از میان شرکت‌کنندگانی که خط پایان را پشت سر گذاشتند، طی قرعه‌کشی به ۱۰ نفر هدفون‌ بی‌سیم  Level U سامسونگ اهدا شد.

علاوه بر این رقابت ورزشی، مسابقه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام برقرار بود. براین اساس به شرکت‌کنندگانی که با هشتگ‌های #بدویم و #بهترین_باشیم دوستان خود را به مسابقه دو دعوت کردند به قید قرعه جوایزی اختصاص داده شد.

مسابقه دو سامسونگ در ادامه رویدادهای سه‌گانه کمپین «بهترین باشیم» اجرا شد. این کمپین با هدف ارتقای سبک زندگی و نمایش مهارت‌های افراد آغاز شد. یکی از نکات مهم در کمپین بهترین باشیم سامسونگ توجه به حضور تمامی اعضای خانواده در فعالیت‌های جمعی است. رویداد قبلی کمپین بهترین باشیم سامسونگ مسابقه خانوادگی آشپزی بود که با حضور پرشمار خانواده‌ها در پردیس ملت تهران برگزار شد. در رقابت دو هم بخش ویژه‌ای برای دوندگان خانم در نظر گرفته شده بود تا تمامی اعضای خانواده در این رویداد حاضر باشند.

اولین رویداد کمپین بهترین باشیم تابستان امسال با برگزاری کنسرت-نمایش سی شروع شد. این رویداد با حضور هنرمندان بزرگ موسیقی و نمایش ایران به مدت ۳۰ شب در مجموعه کاخ سعد‌آباد برگزار شد.

علاقه‌مندان می‌توانند با هشتگ #بهترین_باشیم رویدادهای کمپین جدید سامسونگ را در شبکه‌های اجتماعی دنبال و حمایت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه کمپین «بهترین باشیم» در سایت این شرکت مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا