پی اس 4

تاریخ برگزاری رویداد بعدی پلی‌استیشن 5 رسماً مشخص شد

سونی چند روز دیگر نمایش جدیدی را برای پلی‌استیشن 5 برگزار خواهد کرد که انتظار می‌رود در آن شاهد اعلام تاریخ عرضه‌ و قیمت این کنسول باشیم.

سونی به‌تازگی در توئیتر از برگزاری نمایش جدیدی برای پلی‌استیشن 5 خبر داده است. این رویداد به وقت ایران در ساعت 12:30 بامداد 27 شهریور برگزار خواهد شد.

در ویدئوی مخصوص این رویداد جدید که سونی در حساب رسمی توئیتر پلی‌استیشن به اشتراک گذاشته است، نه بازی‌ها بلکه صرفاً پلی‌استیشن 5 و کنترلر دوال‌سنس را مشاهده می‌کنیم. این می‌تواند به نوعی بر احتمال اینکه طی این رویداد خبری از بازی‌ها نخواهد بود و قیمت و تاریخ عرضه‌ی کنسول نسل جدید سونی مشخص می‌شود بیفزاید.

تنها خبر رسمی از زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 این است که در «تعطیلات 2020» روانه‌ی بازار خواهد شد و درحالی که در حال نزدیک شدن به این فصل هستیم، سونی هنوز تاریخ دقیق عرضه و قیمت این کنسول را اعلام نکرده است. طی چند وقت اخیر شایعات و گزارشات متعددی را در این خصوص مشاهده کرده‌ایم که بخش عمده‌ای از آن‌ها از سوی فروشگاه‌هایی بوده است که شاید اطلاعات این کنسول را لو داده باشند. باید منتظر ماند و دید که در 27 شهریور چه اتفاقی رخ خواهد داد و بعید است که سونی برنامه‌ای به‌جز اعلام قیمت و تاریخ عرضه‌ی دقیق کنسول خود داشته باشد!

پلی‌استیشن 5 نیز بزرگ‌ترین لاین‌آپ تاریخ برند پلی‌استیشن را با خود به همراه خواهد داشت که شامل عناوین کاملاً انحصاری و فرست پارتی و همچنین سایر عناوین انحصاری می‌شود که به‌طور محدود از چند ماه گرفته تا چند سال در انحصار آن قرار خواهند داشت. همچنین پلی‌استیشن وی‌آر نسل جدید برای این کنسول در دست توسعه قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود که 120 میلیون دستگاه پی‌اس 5 طی پنج سال به فروش برسد که این بدین معنی است که سونی انتظار دارد کنسول جدیدش با طول عمر کمتر، فروش بیشتری را تجربه کند.

تمامی این‌ها درحالی است که مایکروسافت پس از لو رفتن جزئیات مدل دوم ایکس‌باکس سریز ایکس یعنی ایکس‌باکس سریز اس اعم از قیمت و تاریخ عرضه‌اش به‌تازگی، در نهایت مجبور شد تاریخ عرضه و قیمت هر دو کنسولِ سریز اس و سریز ایکس را اعلام کند. سریز ایکس و سریز اس به ترتیب با قیمت 500 و 300 دلار در 10 نوامبر 2020 مصادف با 20 آبان 1399 روانه‌ی بازار خواهند شد.

پیش‌بینی شما از رویداد پیش روی پلی‌استیشن 5 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن