تخفیف ویژه سفارش غذا در سایت زودفود برای شاتلی‌ها

بر اساس توافق‌های صورت گرفته با وب‌سایت اسنپ‌فود، اعضای باشگاه مشتریان شاتل می‌توانند با دریافت کد تخفیف از باشگاه مشتریان شاتل، شرایط ویژه زیر را در وب‌سایت اسنپ‍‌فود تجربه کنند:
در بسته‌ی پیشنهادی اول اعضای باشگاه مشتریان شاتل در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز،کرج، تبریز، قزوین، کرمانشاه و اهواز در صورت سفارش آنلاین غذا از وب‌سایت و اپلیکیشن اسنپ‌فود، در اولین خود از ۵۰ درصد تخفیف تا سقف سفارش ۲۰ هزار تومان بهره‌مند خواهند شد.
در بسته‌ی پیشنهادی دوم، مشتریان شاتل در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز،کرج، تبریز، قزوین، کرمانشاه و اهواز می‌توانند پس از عضویت در باشگاه مشتریان این شرکت از ۱۵ درصد تخفیف تا سقف خرید ۳۰،۰۰۰ تومان در ۱۰ خرید خود از وب‌سایت زودفود، بهره‌مند شوند. مهلت استفاده از این بسته یک ماه است.

مشتریان شاتل برای استفاده از تخفیف ویژه شاتلی‌ها می‌توانند، پس از عضویت در باشگاه مشتریان شاتل کد تخفیف اختصاص یافته به خود را دریافت کنند.

پس از آن برای سفارش مورد نظر خود به وب‌سایت یا اپلیکیشن اسنپ‌فود مراجعه و پس از مشخص کردن سفارش کد تخفیف را وارد کنند و در نهایت در خرید خود از تخفیف اختصاص یافته بهره‌مند شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search