نشست خبری سازمان نظام صنفی رایانه ای_

تشخیص بیماری های قلبی-عروقی با ساعت هوشمند iHeartWatch در نمایشگاه CES

ساعت دیجیتال  iHeartWatch خود را در نمایشگاه الکترونیک و فناوری ۲۰۱۷ CES در لاس وگاس  عرضه می نماید.  این ساعت می تواند علائم فیزیکی شما از قبیل ضربان قلب، استرس، فشار خون، نوسان قلب، اکسیژن خون، وضعیت عروق، دمای بدن و دیگر داده های فیزیکی را بطور پیوسته مانیتور کند.

این ساعت سلامتی شما را با تشخیص هر اخطار قلبی-عروقی ناگهانی تضمین می کند. این ساعت بطور هوشمندانه براساس میزان اهمیت اخطار تشخیص داده شده، موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی کرده و به نزدیک ترین دوست یا فامیل شما تماس می گیرد.

مخترع این ساعت شرکت فرانسوی سلامتAxelife SAS   می باشد که در سال ۲۰۱۰ تاسیس شد. این شرکت سازنده تجهیزات پزشکی تشخیص بیماری کلاس IIa و استاندارد  ISO13485 می باشد. pOpmètre®  اختراع انحصاری این شرکت است که بدون نیاز به ارسال جسمی خارجی به بدن، تنها با ارسال امواج و اندازه گیری سرعت آن وضعیت رگهای بدن را در کمتر از دو دقیقه مشخص می کند که در بسیاری از بیمارستانها و کلینیکهای خصوصی در حال استفاده است. ایت شرکت بخاطر اختراع pOpmètre  برنده جایزه innovative electronic و نامزد دریافت جایزه Silver economy قرار گرفت.

تجربیات ارزنده شرکت Axelife SAS   در ساخت تجهیزات پزشکی، منجر به اختراع ساعت هوشمند iHeartWatch® گردید که بعنوان یک ابزار هوشمند پیشگیری از بیماری های قلبی-عروقی براحتی قابل استفاده عموم میباشد. این اختراع برنده جایزه French-Tech iOT La poste در سال ۲۰۱۶ شده است. عمر باطری این ساعت هوشمند ۸ روز می باشد. دارای صفحه نمایش لمسی می باشد. وضعیت جسمانی شما را بصورت روزانه، هفتگی و ماهیانه نمایش میدهد و در صورت بروز هرگونه مشکل بر اساس موقعیت جغرافیایی شما به نزدیکترین دوست نزدیک یا فامیل وضعیت شما را اعلام می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا