تنظیم صدای زنگ آیفون با استفاده از اپل واچ

یکی از اصولی که همیشه اپل در آن موفق عمل کرده است، ایجاد اکوسیستم واحد بین محصولات خودش می‌باشد. این شرکت با رونمایی از اپل واچ ثابت کرد که می‌تواند در حوزه گجت های هوشمند نیز قدرم های محکمی بردارد اما اپل واچ به تعریف درستی نرسیده است. یا بهتر بگوییم برای این که گجت های پوشیدنی از جمله ساعت هوشمند بتوانند آینده خوبی داشته باشند، باید قابلیت‌های همگام سازی بیشتری با اسمارت فون ایجاد شود. هنوز هم نمی توان این دو گجت را مجموعه ای همگام با هم دانست. حالا با توجه به پتنتی که به تازگی به دست آمده به نظر می رسد اپل در فکر راهی برای ارتباط بیشتر اپل واچ و آیفون است.

 

بر اساس این پتنت ثبت شده قرار است اپل واچ به قابلیتی مجهز شود تا با استفاده از آن بتوانید صدای زنگ آیفون را با اپل واچ خود تنظیم کنید. به عنوان مثال صدای زنگ بلند در محیطی آرام مورد نیاز نیست و بالعکس در یک محیط پر از سر و صدا باید صدای زنگ گوشی بلند باشد و تنظیم مداوم صدای زنگ می تواند آزاردهنده باشد.

 

البته در مرحله دوم قرار است ساعت هوشمند محیط را بررسی کند که اگر شما در محلی پر سر و صدا بودید، طریقه زنگ تماس یا نوتیفیکیشن ها با صدای بلند تری باشد اما اگر در محیط آرام تری هستید، به نسبت صدای کمتری نیز بشنوید.

 

باز هم مثل تمام پتنت ها باید خاطر نشان کنیم که ممکن است این پتنت در نسل بعدی انجام نشود اما در هر صورت ثبت شده و ممکن است روزی عملی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا