ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

توسعه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla به پایان رسید

توسعه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla درحالی که یک ماه به انتشارش باقی مانده، به پایان رسیده یا به عبارتی اصطلاحاً گُلد شده است.

در حال حاضر در نقطه‌ای هستیم که بسیاری از عناوینی که طی ماه‌های آینده روی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت به انتشار می‌رسند، تکمیل یا اصطلاحاً گُلد می‌شوند. و اکنون بازی Assassin’s Creed Valhalla که اخیراً حتی انتشارش به جلو افتاده بود، اکنون گُلد شده و کاملاً آماده‌ی عرضه است.

یوبی‌سافت به‌تازگی در توئیتر رسماً اعلام کرده که توسعه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla به اتمام رسیده است. این بدین معنی است که حال ناشر می‌تواند دیسک‌های این عنوان را آماده‌سازی کند و در سراسر جهان به عرضه برساند.

Assassin’s Creed Valhalla قرار است در 17 نوامبر مصادف با 27 آبان بر روی پی‌سی، ایکس‌باکس سریز ایکس/ایکس‌باکس سریز اس، پلی‌استیشن 4 و گوگل استادیا منتشر شود. با توجه به نمایش‌هایی که تاکنون از این عنوان مشاهده کرده‌ایم، باید برای آن هیجان‌زده بود. Assassin’s Creed Valhalla که از نسخه‌ی قبلی خود یعنی Odyssey کمی وسیع‌تر خواهد بود، مانند نسخه­‌ی اخیر God of War در اساطیر اسکاندیناوی سیر خواهد کرد اما با این حال آنچنان در عمق آن‌ها فرو نخواهد رفت و رویکرد متفاوتی را در این راستا در پیش گرفته است. باید منتظر ماند و دید که آیا این نسخه‌ی جدید از پسِ به تصویر کشیدن فضای تازه‌ای که واردش شده به خوبی بر خواهد آمد یا خیر.

از جدیدترین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با Valhalla باید به اخراج کارگردان آن «اشرف ایسمائیل» (Ashraf Ismail) به دنبال اتهاماتی که در خصوص سوء رفتار در محل کار به او وارد شده بود اشاره کرد که البته مشاهده می‌کنیم علی‌رغم خروج چنین فرد کلیدی و مهمی از تیم سازنده، توسعه‌ی این بازی به خوبی به جلو رفته به حدی که یک ماه زودتر از عرضه‌اش آماده شده است.

نظر شما درباره‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla تا به اینجای کار چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن