برترین اخباردستگاه‌هالوازم جانبی همراه

در سال 2018 تصاویر ویدیویی بدون لرزش ضبط کنید

امتیاز دهی

Vibmle S نوعی گیمبال برای تلفن است. این یک مونوپاد هوشمند است که تلفن شما را ثابت نگه داشته و هرچقدر هم دست خود را تکان دهید و حتی اگر در حال پیاده روی یا روی اسکیت باشید، تصاویر بدون لرزش برای شما ثبت می کند. دیگر نیازی به تجهیزات فانتزی و گران قیمت برای ایجاد فیلم و عکس بدون مشکل و حرفه ای ندارید. تنها با داشتن یک تلفن همراه هوشمند و یک Vimble S تصاویر باکیفیت درست در دستان شما خواهد بود.

علاوه بر این، برای اطمینان از کیفیت محصول و عرضه، با Feiyu Tech یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید گیمبال همکاری نموده و محصولی کاربرپسند و کاملا ارگونومیک تولید نموده است.

هدف از تولید این محصول به گفته ی خود کمپانی، ضبط و مستند سازی بهترین خاطرات افراد است. اولین نواختن پیانو توسط کودک شما، اولین جمع خانوادگی، عروسی و بسیاری دیگر از وقایع که می خواهید آن ها را در جهان بازتاب دهید.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

سالانه 32 میلیون ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود. سالانه 880 میلیارد عکس گرفته می شود. به همین جهت است که تولید دستگاهی جهت ضبط یکپارچه ی لحظات عالی افراد حائز اهمیت است.

دستگاه Vimble S توسط وبسایت 55gadgets.com جزو 20 گجت برتر سال 2018 معرفی شده که داشتن آن برای هواداران عکاسی و فیلمبرداری با دوربین اجتناب ناپذیر خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن