برترین اخباردستگاه‌هالوازم جانبی همراه

در سال 2018 تصاویر ویدیویی بدون لرزش ضبط کنید

امتیاز دهی

Vibmle S نوعی گیمبال برای تلفن است. این یک مونوپاد هوشمند است که تلفن شما را ثابت نگه داشته و هرچقدر هم دست خود را تکان دهید و حتی اگر در حال پیاده روی یا روی اسکیت باشید، تصاویر بدون لرزش برای شما ثبت می کند. دیگر نیازی به تجهیزات فانتزی و گران قیمت برای ایجاد فیلم و عکس بدون مشکل و حرفه ای ندارید. تنها با داشتن یک تلفن همراه هوشمند و یک Vimble S تصاویر باکیفیت درست در دستان شما خواهد بود.

علاوه بر این، برای اطمینان از کیفیت محصول و عرضه، با Feiyu Tech یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید گیمبال همکاری نموده و محصولی کاربرپسند و کاملا ارگونومیک تولید نموده است.

هدف از تولید این محصول به گفته ی خود کمپانی، ضبط و مستند سازی بهترین خاطرات افراد است. اولین نواختن پیانو توسط کودک شما، اولین جمع خانوادگی، عروسی و بسیاری دیگر از وقایع که می خواهید آن ها را در جهان بازتاب دهید.

سالانه 32 میلیون ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود. سالانه 880 میلیارد عکس گرفته می شود. به همین جهت است که تولید دستگاهی جهت ضبط یکپارچه ی لحظات عالی افراد حائز اهمیت است.

دستگاه Vimble S توسط وبسایت 55gadgets.com جزو 20 گجت برتر سال 2018 معرفی شده که داشتن آن برای هواداران عکاسی و فیلمبرداری با دوربین اجتناب ناپذیر خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن