برترین اخبارتجهیزات همراهلوازم جانبی همراه

دستگاه های خود را هوشمندانه شارژ کنید.

امروزه زندگی ما متکی به دستگاه های هوشمند است و تقریبا بدون این دستگاه ها زندگی ما دچار اخلال خواهد شد.

استفاده مستمر از این دستگاه ها باعث پایان یافتن هر چه زود تر شارژ این دستگاه ها می شود در این بین شاید استفاده از شارژر همراه(شارژر های متکی به برق) باعث شود استفاده راحت از این دستگاه ها با تداخل همراه شود. برای حل این مشکل استفاده از پاوربانک ها یکی از بهترین راه حل ها به شمار می آید.

کمپانی انکر به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر حوزه لوازم جانبی موبایل در دنیا شناخته شده است; در این راستا تکنولوژی های خاص خود را ارائه کرده که به صورت مختصر به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

Power IQ:

تکنولوژی تشخیص و تنظیم میزان شدت جریان، متناسب با جریان ورودی مورد نیاز دستگاه هوشمند در حال شارژ یکی از خاص ترین ویژگی هایی است که توسط انکر ارائه شده است در این تکنولوژی پاوربانک با استفاده از هوش مصنوعی میزان شدت جریان ورودی دستگاه را شناسایی کرده و میزان جریان مصرفی را مطابق با دستگاه متصل شده تنظیم می کند.

همچنین در نسل بروز تر این ویژگی از تکنولوژی Quick Charge  پشتیبانی می کند و می تواند همانند دستگاه های شارژر عرضه شده همراه با دستگاه این ولتاژ ورودی را ارائه نماید.

Voltage Boost:

همواره کابل ها مورد استفاده برای شارژ دارای مقاومت درونی هستند و باعث افت ولتاژ و شدت جریان می شوند در این بین محصولات انکر که از تکنولوژی Voltage Boost  پشتیبانی کنند می توانند میزان مقاومت کابل را تشخیص دهند و این مقاومت را جبران کنند تا بهترین و پایدار ترین ولتاژ در دسترس دستگاه هوشمند شما باشد. این امر باعث تسریع در سرعت و سلامت روند شارژ دستگاه هوشمند خواهد شد.

انکر به عنوان پرچمداران عرضه و تولید محصولات با کیفیت در زمینه لوازم جانبی موبایل همکاری خود را در ایران با شرکت آواژنگ از اوایل سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و اکنون بیش از ۱۵۰ نوع محصول این

1+
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن