ایکس باکس

راه‌اندازی دستگاه استریم ایکس باکس مایکروسافت در 12 ماه آینده

امتیاز دهی

طبق گزارش‌های موجود، شرکت مایکروسافت ممکن است در 12 ماه آینده یک دستگاه استریم ایکس باکس راه‌اندازی کند.

به گزارش سیار نیوز، این دستگاه استریم به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق Xbox Game Pass Ultimate به فیلم‌ها، خدمات تلویزیونی و کتابخانه‌ای از بازی‌ها دسترسی داشته باشند.

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال  دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

مایکروسافت همچنین در حال همکاری با سامسونگ برای توسعه یک برنامه پخش جریانی بازی Xbox برای تلویزیون‌های این شرکت کره جنوبی است.

این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که مایکروسافت اعلام کرد کاربران Xbox Cloud Gaming اکنون می‌توانند فورتنایت را به صورت رایگان در دستگاه‌های اندروید، iOS و ویندوز بازی کنند.

دستگاه استریم ایکس باکس مایکروسافت چگونه خواهد بود؟

این دستگاه احتمالاً شبیه یک Fire TV Stick  از آمازون یا یک Puck مانند Roku خواهد بود.

تا آنجا که به عملکرد آن مربوط می‌شود، این دستگاه به کاربران اجازه می‌دهد تا به فیلم‌ها و خدمات تلویزیونی دسترسی داشته باشند، مانند آنچه برای مثال در Amazon Fire TV Stick به همراه کتابخانه بازی‌هایشان از طریق Xbox Game Pass Ultimate  انجام می‌شود.

علاوه بر این، گفته می‌شود که مایکروسافت در حال همکاری با سامسونگ برای توسعه برنامه‌ای است که احتمالاً به کاربران تلویزیون هوشمند سامسونگ اجازه دسترسی مشابه به دستگاه پخش Xbox را می‌دهد.

هر دوی این موارد در 12 ماه آینده معرفی خواهند شد.

این حرکت به عنوان راهی برای جذب کاربران بیشتر به اکوسیستم Xbox در نظر گرفته می‌شود.

لازم به ذکر است که کنسول‌های ایکس باکس همچنین به کاربران امکان دانلود اپلیکیشن‌هایی مانند نتفلیکس، آمازون پرایم و غیره را می‌دهند و امکان پخش جریانی را هم فراهم می‌کنند.

مایکروسافت سخت در تلاش است تا گیمرهای معمولی بیشتری را جذب کند.

به تازگی این شرکت به همراه Epic Games اعلام کرده است که کاربران Xbox Cloud Gaming از این پس می‌توانند فورتنایت را به صورت رایگان در دستگاه‌های اندروید، iOS و ویندوز بازی کنند.

مطالب مفید برای شما:  رویداد X019 دارای 24 عنوان قابل بازی و اخبار xCloud و Game Pass خواهد بود

این حرکت همچنین به کاربران، از جمله گیمرهای رایانه شخصی اجازه می‌دهد تا بدون توجه به مشخصات سخت‌افزاری، فورتنایت را بر روی مرورگرهای اینترنتی دستگاه‌های خود مانند نتفلیکس پخش کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن