سرگرمی

رویداد The Game Awards 2020 رکورد بازدید جدیدی را به ثبت رسانده است

رویداد The Game Awards 2020 به‌عنوان اولین نمایش مجازی در تاریخ خود با بیش از 83 میلیون بار لایو استریم به رکورد جدیدی رسیده است.

The Game Awards 2020 با تهیه‌کنندگی و مجری‌گری «جف کیفلی» (Geoff Keighley) امسال به‌خاطر پاندمی کرونا با شرایط متفاوتی نسبت به تمامی سال‌های گذشته برگزار شد اما با این حال، نه‌تنها افتی به خود ندید بلکه به دستاورد جدیدی رسیده است.

جف کیفلی به‌تازگی در توئیتر تصویری اینفوگرافیک از میزان بازدیدهای The Game Awards از اولین سال برگزاری‌اش یعنی 2014 تاکنون به انتشار رسانده است و مشاهده می‌کنیم که رویداد The Game Awards 2020 موفق شده 83 میلیون بار لایو استریم به ثبت برساند و به بیش از 8.3 میلیون بازدیدکننده‌ی همزمان دست پیدا کند. به‌صورت کلی، این رشدی بیش از 80 درصدی در بازدید نسبت به رویداد سال گذشته که 45.2 میلیون بار استریم شده بود، به حساب می‌آید.

رویداد The Game Awards 2020

رویداد The Game Awards با حضور افرادی مثل تام هالند، گل گدوت و کریستوفر نولان به‌عنوان اعلام‌کنندگان جوایز در 10 دسامبر (20 آذر) برگزار شد و The Last of Us 2 در رقابت با Animal Crossing: New Horizons ،DOOM Eternal ،Final Fantasy VII Remake ،Ghost of Tsushima و Hades برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازی سال به همراه 5 جایزه‌ی دیگر شد که در نهایت این عنوان را به برنده‌ی کلی این رویداد با بیشترین تعداد جوایز تبدیل کرد. Hades و Half-Life: Alyx نیز به ترتیب در بخش بهترین بازی مستقل و بهترین بازی واقعیت مجازی/افزوده برنده شدند.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن