سامسونگ و آندر آرمور برای افزایش نوآوری در دنیای پوشیدنی‌ها همکاری می‌کنند

شرکت سامسونگ از همکاری خود با برند لوازم ورزشی آندر آرمور (Under Armour) با هدف ارائه بهترین تجربه تناسب اندام در مجموعه‌ای از ابزارهای پوشیدنی از طریق ترکیب فناوری‌های برتر خود در حوزه موبایل با تخصص آندر آرمور در حوزه برنامه‌های تناسب اندام، خبر داد.

چه به دنبال پیگیری خوراک خود باشید یا ورزش روزانه، مسیرهای دویدن یا صرفا به دنبال یک مربی دیجیتالی برای انگیزه بیشتر باشید، این بهترین محصول مشترک است که می‌تواند کاربران را در راستای اهدافشان هدایت کند.

یانگ هی لی، معاون اجرایی مدیر بازاریابی جهانی و تجارت پوشیدنی‌ها و ارتباطات موبایلی سامسونگ می‌گوید: «این همکاری بهترین فناوری‌های پوشیدنی سامسونگ را در کنار عملکرد عالی برند آندر آرمور قرار می‌دهد. علاقه‌مندان به تناسب اندام وقتی فعالیت‌های عملی خود را با برنامه‌های هوشمند عرصه ورزش ترکیب کنند، به تجربه‌ای بسیار عالی می‌رسند.»

مایک لی، مدیر بخش دیجیتالی شرکت آندر آرمور می‌گوید:

«بسیار هیجان‌زده هستیم که با یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان و در راستای تداوم افزایش اعضای جامعه دیجیتالی بیش از ۱۹۰ میلیون کاربر در سراسر جهان فعالیت می‌کنیم. سامسونگ به‌خاطر ابزارهای زیبا و در عین حال نوآورانه خود شناخته می‌شود. این همکاری جدید می‌تواند فرصت‌های بیشتری را برای توسعه فناوری‌های رهگیری فعالیت و رژیم غذایی هماهنگ ایجاد کرده و به تمامی ورزشکاران امکان دهد تا به اهداف خود رسیده و بهترین عملکرد را داشته باشند.»

آندر آرمور قرار است چهار مورد از برنامه‌های شناخته شده خود در عرصه سلامت و تناسب اندام را برای دستگاه‌های Gear Fit2, Gear S2 و  Gear S3سامسونگ ارائه دهد که تجربه‌ای راحت و بدون مشکل را در حوزه ورزش، در کنار دسترسی به جامعه دیجیتالی آندر آرمور در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برنامه‌های تناسب اندام به عنوان بخشی از مجموعه Connected Fitness® آندر آرمور شامل UA Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun® و Endomondo™ ارائه می‌شود. در کنار این ترکیب، سامسونگ کاربردهای معینی را هم در اختیار کاربران  Gear Fit2, Gear S2 و Gear S3 قرار خواهد داد.

برنامه

فعالیت قابلیت انحصاری برای سامسونگ

UA Record™

جدولی برای نظارت ۲۴ ساعته بر خواب، نرمش و فعالیت نمایش نقشه و مسیر و رهگیری با استفاده از  GPS

MyFitnessPal®

کنترل میزان خوراک، کالری دریافتی و نرمش با ثبت رژیم غذایی‌تان سابقه میزان مصرف آب و وارد کردن سریع میزان کالری‌ها

MapMyRun®

ثبت تمامی موارد دو، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی و کوهنوردی در یک برنامه

رهگیری بدون تاخیر فعالیت‌ها

Endomondo™

برنامه‌های تناسب اندام خاص، رهگیری روی نقشه و توانایی اشتراک‌گذاری تمرین‌ها

فعالیت‌ها

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا