ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

سونی بازی Cyberpunk 2077 را از پلی‌استیشن استور حذف کرده است

سونی پس از رد درخواست‌های بازپرداخت بازیکنان برای نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی Cyberpunk 2077، به تازگی آن را از پلی‌استیشن استور حذف کرده است.

استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) پس از گزارش‌های فراوان مبنی بر عملکرد ضعیف و کیفیت بسیار پایین نسخه‌های نسل قبلی بازی Cyberpunk 207 که حتی باعث ضرر 1 میلیاردی سهام‌داران آن شده، بیانیه‌ای را جهت عذرخواهی از بازیکنان منتشر کرد و نوید انتشار به‌روزرسانی‌های عمده برای رفع این مشکلات در ماه‌های ژانویه و فوریه‌ی 2021 را داد. همچنین اعلام کرد که بازیکنان در صورت عدم رضایت می‌توانند درخواست بازپرداخت خود را ثبت کنند و پول خود را پس بگیرند ولی با این حال، سونی و مایکروسافت درخواست‌های بازیکنان را رد کردند تا اکنون که سونی این عنوان را از پلی‌استیشن استور حذف کرده است و پول بازیکنان را به‌صورت کامل بازپرداخت خواهد کرد.

حساب Ask PlayStation در توئیتر کاربران را به سایتی مخصوص برای بازپرداخت بازی Cyberpunk 2077 ارجاع داده اما با این حال بازیکنان همچنان با مشکل مواجه هستند.  در این سایت این نکته مورد اشاره قرار گرفته که سونی ابتدا باید تایید کند افرادی که خواستار بازپرداخت هستند، بازی را از پلی‌استیشن استور خریداری کرده‌اند و همچنین پس از آن متقاضیان باید این نکته را مد نظر داشته باشند که «تکمیل بازپرداخت با توجه شیوه‌ی پرداخت و موسسه‌ی مالی شما متفاوت خواهد بود».

کاربر @ASnarkyCatLady در توئیتر اظهار داشته که این سایت هیچ راهی برای بازپرداخت ارائه نداده و پس از آن، پیامی را از سوی حساب Ask PlayStation دریافت کرده است. این کاربر بیان داشته که در این پیام، به سوی یک چت بات هدایت شده‌ است که در آن هم از بازپرداخت اجتناب شده است.

در حال حاضر مشخص نیست که بازی Cyberpunk 2077 چه زمانی به پلی‌استیشن استور برمی‌گردد و همچنین توضیحی در خصوص چگونگی پروسه‌ی بازپرداخت ارائه نشده است.

Cyberpunk 2077 هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سریز ایکس و گوگل استادیا قرار دارد و دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان آن از قابلیت دریافت رایگان نسخه‌ی نسل جدید برخوردار هستند. علی‌رغم وضعیت نسخه‌های نسل قبلی آن که بازخوردهای شدیدی دریافت کرده، به‌صورت کلی این بازی که جزو مورد انتظارترین عناوین سال‌های اخیر به حساب می‌آید توانسته است موفقیت‌های قابل توجهی را رقم بزند. Cyberpunk 2077 با ثبت 8 میلیون نسخه پیش‌خرید در روز اول انتشار هزینه‌های سازنده را جبران کرده و به نقطه‌ی سودآوری رسیده، همچنین به سریع‌الفروش‌ترین عنوان تاریخ پی‌سی تبدیل شده و همان‌طور که انتظار می‌رفت، در صدر جدول پرفروش‌ترین‌های بریتانیا در هفته‌ی گذشته قرار گرفته است. 

نظر شما درباره‌ی عملکرد بازی Cyberpunk 2077 تاکنون چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن