ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

سی‌دی پراجکت رد: بازی Cyberpunk 2077 در حال سودآوری است

استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) اعلام داشته که با ارقام حال حاضر بازی Cyberpunk 2077، به سود قابل ملاحظه‌ای دست پیدا کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 بعد از چندین سال انتظار و حواشی و چالش‌های مختلف که حتی به تاخیرهای متعدد منجر شد، بالاخره به‌تازگی روانه‌ی بازار شده و جای تعجبی ندارد که به‌عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال‌های اخیر و حتی می‌توان گفت نسل قبل به‌طور کامل، از همان ابتدا درخشان ظاهر شده است. و سی‌دی پراجکت رد اظهار داشته که این عنوان در حال جبران هزینه‌ها و سودآوری است.

سی‌دی پراجکت رد طی بیانیه‌ای به سرمایه‌گذاران اعلام کرده که بازی Cyberpunk 2077 با 8 میلیون نسخه‌ای که از آن پیش‌خرید شده، از نقطه‌ی سودآوری هم در زمینه‌ی هزینه‌های بازاریابی و هم هزینه‌های پروسه‌ی توسعه عبور کرده است. درحالی که با ارقامی که از آن صحبت می‌کنیم این موضوع آنچنان دور از انتظار نیست، باید به این نکته توجه داشته باشیم که این عنوان از حدود سال 2012 به نوعی در دست توسعه بوده و اتفاقات بزرگ مختلی طی این پروسه رخ داده و اکنون چنین شروع قدرتمندی بسیار قابل توجه است.

بازی Cyberpunk 2077 که همچنین به سریع‌الفرهوش‌ترین عنوان تاریخ پی‌سی تبدیل شده است، هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سریز ایکس و گوگل استادیا قرار دارد و دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان آن از قابلیت دریافت رایگان نسخه‌ی نسل جدید برخوردار هستند. در خصوص محتویات پس از عرضه‌ی این عنوان که همان‌طور که قابل پیش‌بینی است سی‌دی پراجکت رد برنامه‌های ویژه‌ای برای آن دارد، باید گفت که به‌تازگی معرفی این محتویات به اوایل 2021 موکول شده است درحالی که قرار بود پیش از عرضه از آن‌ها رونمایی شود. همچنین از اینجا می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید.

نظر شما درباره‌ی بازی Cyberpunk 2077 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن