شاتل موبایل تماشای ۵۰ فیلم سینمایی با ۲ و نیم گیگ اینترنت را ممکن کرد!

شاتل موبایل از عرضه بسته اینترنت همراه جدید ۲ و نیم گیگابایتی یک ماهه خود به همراه ۵۰ گیگابایت ترافیک تماشای فیلم‌های سینمایی نماوا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با عرضه ۵۰ گیگابایت ترافیک یک ماهه تماشای فیلم‌های سینمایی از طریق سایت و اپلیکیشن نماوا، عملا امکان تماشای حداقل ۵۰ فیلم سینمایی را برای مشترکین خود امکان پذیر کرده است.

براین اساس، بسته اینترنت یک ماهه ۲ و نیم گیگابایتی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، به همراه ۵۰ گیگابایت ترافیک نماوا و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی یک ماهه با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، بدون محدودیت در سرعت و فناوری با شماره‌گیری کد دستوری #۶*۳*۱*۳*۷* برای مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل قابل فعال‌سازی است.

سیم‌کارت‌های شاتل موبایل بعنوان شبکه تلفن همراه شاتل در نسل های ۳G، ۳.۷۵G، ۴G و ۴.۵G در تمامی شهرهای کشور قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت، بسته‌های آغازین، بسته‌های اینترنت، مودم‌های ثابت و همراه ۳G و ۴G و مناطق تحت پوشش این سیم کارت‌ها از طریق تماس با مرکز تماس شبانه‌روزی این اپراتور تلفن همراه کشور به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و یا مراجعه به وب‌سایت رسمی این اپراتور تلفن همراه کشور به نشانی www.shatelmobile.ir قابل دریافت است.

گفتنی است، نماوا یکی از خدمات گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شاتل برای تماشای آنلاین فیلم و سریال‌‌های روز به همراه قابلیت تنظیم هوشمند کیفیت نمایش با سرعت اینترنت است که در آن جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، مستندها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی به صورت قانونی و با رعایت حقوق دارندگان محتوا، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا