ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

شایعه: بازی Battlefield 6 در دنیای مدرن جریان خواهد داشت

شایعه‌ی جدیدی به‌تازگی متتشر شده است که جزئیات تازه‌ای را از بازی Battlefield 6 از جمله اینکه در دنیای مدرن جریان خواهد داشت، ارائه می‌دهد.

درحالی که الکترونیک آرتس رسماً تایید کرده که استودیوی «دایس» (DICE) مشغول توسعه‌ی بازی Battlefield 6 است و در 2021 آن را به انتشار می‌رساند، تا به اینجا جزئیات قابل توجهی از آن به اشتراک گذاشته نشده است.

با این حال به‌تازگی لیکر شناخته‌شده‌ی Battlefield یعنی «تام هندرسون» (Tom Henderson) که همچنین به ‌عنوان TheLongSentation شناخته می‌شود، جزئیاتی را از بازی Battlefied 6 ارائه داده و ضمن تایید و تاکید بر شایعات و گزارشات گذشته به نکات جدیدی اشاره کرده است.

به گفته‌ی هندرسون، Battlefield 6 ریبوتی نرم برای این سری به حساب می‌آید و از Battlefield 3 الهام گرفته و بازیکنان را به دنیای مدرن خواهد برد که در شایعات گذشته هم به آن اشاره شده بود.

هندرسون همچنین اظهار داشته که بازی Battlefield 6 روی کنسول‌های هر دو نسل به عرضه می‌رسد. اگرچه اتفاق آنچنان دور از انتظاری نیست خصوصاً از آنجا که این عنوان تنها پس از گذشت یک سال از عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس روانه‌ی بازار می‌شود، الکترونیک آرتس پیش‌تر در این باره صحبت کرده که پیشرفت‌های کنسول‌های نسل جدید به‌طور به‌خصوص آن‌ها را قادر ساخته است تا Battlefield 6 را با «مقیاسی بی‌سابقه» بسازند و همچنین اینکه این بازی «چشم‌اندازی نسل جدید به معنای واقعی برای این فرانچایز» را ارائه خواهد داد.

هندرسون در این خصوص مدعی شده که طرفدارانی که نگران محقق نشدن چشم‌انداز مذکور الکترونیک آرتس و دایس روی کنسول‌های نسل قبلی هستند می‌توانند آسوده‌خاطر باشند چون به گفته‌ی منابع او که در جریان توسعه‌ی Battlefield 6 قرار دارند، تیمی جداگانه در دایس روی نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان کار می‌کند.

علاوه بر این‌ها هندرسون گزارش کرده است که Battlefield 6 دارای نقشه‌هایی گسترده برای بخش چندنفره خواهد بود که تا 128 بازیکن را پشتیبانی می‌کنند و این نیز نکته‌ای است که در شایعات گذشته به میان آمده است. البته وی می‌گوید که این لزوماً به این معنی نیست که شاهد حالت‌هایی 128 نفره در این عنوان خواهیم بود و دایس روی حالت‌های 64 نفره متمرکز است. همچنین ظاهراً برنامه‌هایی برای ارائه‌ی بخش بتل رویال در Battlefield 6 بوده ولی اینکه هنوز این ایده مطرح باشد یا خیر مشخص نیست.

واضح است که طبق معمول نمی‌توان به چنین اطلاعاتی حتی اگر منبع آن‌ها شناخته‌شده باشد، اطمینان کرد و باید منتظر اخبار رسمی از سوی سازنده و ناشر بود. در هر صورت، در حال حاضر می‌دانیم که بازی Battlefield 6 در سال 2021 روانه‌ی بازار خواهد شد و انتظار می‌رود که در آینده‌ی نزدیک نیز از آن رونمایی شود.

نظر شما راجع به شایعه‌ی جدید درباره‌ی بازی Battlefield 6 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن