شرکت ال‌جی سهم اصلی جوایز جشنواره برند محبوب را مال خود کرد

به گزارش روابط عمومی ال‌جی، در جشنواره برند‌های محبوب که در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد، شرکت ال‌جی توانست مفتخر به دریافت بیشترین جوایز جشنواره شود. جشنواره برندهای محبوب در نظرسنجی بیش از یک میلیون مخاطب، ۷ محصول ال‌جی در گروه‌های مختلف را حائز رتبه بهترین دانست و جایزه تندیس محبوب‌ترین را به این شرکت اهدا کرد.

محصولاتی که تندیس زرین این جشنواره را دریافت کرده‌اند شامل ماشین لباس‌شویی، کولرگازی، ماشین ظرف‌شویی و ماکروویو هستند. همچنین دو محصول تلویزیون و یخچال ال‌جی نیز برنده تندیس سیمین شده‌اند تا سهم اصلی جوایز این جشنواره متعلق به تکنولوژی ال‌جی باشد. لازم به ذکر است شرکت مشتریان گلدیران به عنوان نماینده محصولات ال‌جی در ایران در بخش خدمات نیز برنده تندیس زرین برند محبوب شده تا رکورددار کسب جایزه از جشنواره برند محبوب باشد.

کمپانی ال‌جی در سال میلادی جدید در دو جشنواره بین‌المللی Red dot و CES نیز برنده جوایز بزرگی شده است. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین برنده‌های جشنواره طراحی Red Dot Design Awards امسال بود و توانست ۲۰ جایزه این جشنواره را که دو جایزه «بهترین بهترین‌ها» شامل می‌شود برای طراحی‌های بی‌نظیر خود دریافت کند. جایزه برتر بهترین بهترین‌ها به تلویزیون LG SIGNATURE OLED سری W و یخچال هوشمند InstaView برای نوآوری و پیشروی در زمینه طراحی اهدا شد. جشنواره Red Dot Design Awards به همراه جشنواره iF Design Awards و (IDEA (International Design Excellence Award به‌عنوان یکی از سه جشنواره مهم طراحی در دنیا شناخته می‌شود.

همچنین تلویزیون پیشگام و به باریکی کاغذ ۷۷ اینچ LG SIGNATURE W7  مدل کاغذدیواری در کلاس  OLED توسط انجمن فناوری ویژه مصرف‌کننده(CTA)  عنوان «برترین نوآوری» در بخش بشدت رقابتی نمایشگرهای ویدئویی را کسب کرد.

این برای دومین سال متوالی است که نشان مهم و افتخارآمیز بهترین نوآوری  CESبه تلویزیون اولِد LG SIGNATURE تعلق گرفت؛ و همچنین این پنجمین سال متوالی است که تلویزیون‌های OLED ال‌جی و گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار جایزه نوآوری را از  CESدریافت می‌کنند. نشانی شناخته شده در این صنعت که تنها به خلاقانه‌ترین محصولاتی که در CES معرفی می‌شوند اهدا می‌شود.

نوآوری‌های ال‌جی در فناوری و طراحی که در نمایشگاه CES به نمایش درآمد توانست ۲۱ جایزه نوآوری از CES 2017 را در ده بخش مختلف متعلق به خود کند.

آقای کاوه مفتخری، مدیر بازاریابی و برند شرکت ال‌جی در ایران می‌گوید: « این جایزه برای شرکت ال‌جی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا دریافت این جایزه افتخارآمیز از طرف مردم فهیم ایرانی نشان می‌دهد محصولات ال‌جی توانسته‌اند اعتماد مصرف‌کنندگان ایرانی را جلب کرده و بهترین کیفیت را در اختیار آنها بگذارند. نوآوری در کنار کیفیت و دوام بالا فلسفه اصلی محصولات ال‌جی است تا مصرف‌کنندگان بتوانند از برترین فناوری‌های روز با اطمینان خاطر و برای یک عمر استفاده کنند.»

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا